[Dev] DPWeb - Final

RaFa

Team Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
785
Reaction score
482
Едва ли ви се четат десетки редове с обяснения защо и как, така че директно минавам към същинската част.

Досега са изградени следните изгледи:


  • Account Overview
  • Change Password
  • Change E-mail
  • Reset
  • Grand Reset
  • Add Stats
  • Warp
  • PK Clear
  • + основният темплейт (някой, ако знае да каже кой го е направил)
Остават да бъдат изградени следните изгледи:

  • Market
  • WebShop
  • Take Random Item
  • Auction
  • Web Quest
  • Buy Credits
  • Referal System
  • Games
  • Vote Reward (ще проуча как седят нещата и може да е и с валидация)
  • Ban/Unban
  • Character Edit
  • Account Edit
  • Web Settings
  • + основните функции (регистрация, сваляне, класации и т.н)
Логиката, т.е. модулът, както е известна сред повечето от вас, ще бъде започната след изграждането на цялостния външен вид!

 
Last edited:
А какво ще включва Games модула ?
 
Може би нещо от сорта на quests ,games които ще дават кредити/предмети.
 
Най-различни игри, с които да се печелят кредити, може да се измисли и нещо с някакъв Mini-quest дори, давайте идеи, мини-флаш игрички също са вариант (мога да ги напиша на JavaScript обаче).

@DarkMaster уеба си е специално за DarksTeam, така че може да е и "Eat Katur Web - Final" ;D
 
някаква новина за уеба? :)
 
От седмица насам съм затрупан от работа и не ми остава време да работя над него.
До края на седмицата се очаква да съм си свършил работата, така че тогава ще продължа и с уеба. Надявам се, че ме разбирате :)
 
Има ли развитие как върви ?
 
Има ли развитие как върви ?

Еми днес и утре мисля да си довърша работата за в офиса и после да започвам с това, отново.
Извинявам се, че така стана, просто не очаквах да ми дойдат толкова работи на главата наведнъж.
 
Еми днес и утре мисля да си довърша работата за в офиса и после да започвам с това, отново.
Извинявам се, че така стана, просто не очаквах да ми дойдат толкова работи на главата наведнъж.

Благодаря за бързия отговор,няма проблеми когато можеш всеки има задължения,ще изчакаме знаем че проекта си заслужавам чакането! УСПЕХ (handshake)
 
Здравей RaFa, има ли някакво развитие по Web-a ?
 
Развитие има ли, защото гледам че бая време е минало от последния ти пост тук и дали ще е компактен и за по старите версии като 97d+99i and 98z ?
 
Ако RaFa позволи мога аз да довърша проекта
 
Ако RaFa позволи мога аз да довърша проекта

Разбира се, имам и една по-новичка версия, само трябва да я commit-на в GitHub.;)

Edit: Committed, fixed, blah, blah, ето линк :D
 
Last edited:
Май проекта се прекрати ;]