[Release] Download Lineage ][

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
Lineage ][ Game Download

Here you can download the game


--------------------CHOISE VERSION-------------------

Lineage II C5 - Oath of Blood:

Oath of Blood - C5


Lineage II T0 - Interlute:

Interlude - C6


Lineage II T1 - The Kamael:

The Kamael - T1


Lineage II T1.5 - Hellbound:

Hellbound T1.5


Lineage II T2 - Gracia:

Gracia CT2.1


Това са новите версий на Lineage II, после ще добавя старите или ако иска някой да се вклучи и той да ги добави

GL&HF ! :nod::mm:
 
Last edited:
Е коя от тия версии е най добра ???

Аз ама бъкел не разбирам та обяснявай като на малоумен...

Като кажеш коя , искам и да се обосновеш защо ???
 
От тези тук... Interlude .. това беше последната стабилна версия направена от NCSoft. Следващите версии пропаднаха ужасно много.. повече са играни от напълно несериозни играчи и то на фън сървър.. като казвам стабилна разбирай баланс между класовете на героите..а в най-новите версии сичкото това липсва ужасно много особено след появата на новата раса Камаел... естествено има много нови неща , зони чудовища и т.н но не си струва тях да се играят.. така ,че ако ще почваш си дири Interlude. :)
 
Напълно сам сагласен с DarkY Interlude е най стабилната ама С4 също е една от най добрите версии ама има малко сървари за тех
 
Аз играя сега Lineage II Hellbound.Сервера Добри Срещу Лоши!
 
Lineage II T0 - Interlute е една от най-играните , но искам да намеря хубави файлове
 
T0 или C6 (Interlude) е една от най-играните но е тази на която тръгват най-много хакове за съжаление :Q___
 
T0 или C6 (Interlude) е една от най-играните но е тази на която тръгват най-много хакове за съжаление :Q___

прав си (Interlude) е много играна но това е гадното заради бъговете , на мен по ми харесват файловете Т2 Gracia Final почти никакви бъгове нямат (wheh) и е също играна версия
 
Асъл, ако ще правите сървър да е на CT2.3 (gracia final) играх ги всисчките от c6 нагоре и най-добрата е gracia final