[AD] DivityMu 97d99i Exp: 70x Drop: 75%

Повече информация за сервера :)
Server Information
Version:97i+99d
Exp:70x Exp EVENT:200x Drop:70%
- Points Per Level BK/SM/ELF - 8/MG - 10
- Level Reset: 330
- Max Level: 350
- Max Resets: 40
- Box in shop: No
Bless Bug : Off
- Invasion Every 1 hour! 10 from +1+2+3+4+5!

Events:
-Blood Castle
-Devil Square
-Golden Dragon Invasion Every 1 hour
-Sky Event Every 1 hours


-Sky Event Reward: +11 +luck +2 random options

Website Options:
-Stone Deposit
-Rena Deposit


Jewel Success Rates:
- Jewel of Soul Success Rate + Luck: 90%
- Jewel of Soul Success Rate: 70%
- Jewel of Life Success Rate: 85%
Chaos Machine Rates:
Item +10 Success Rate (No Luck): 70%
Item +10 Success Rate (With Luck): 80%
Item +11 Success Rate (No Luck): 60%
Item +11 Success Rate (With Luck): 70%
Wings Level 1 Succsess Rate: %
Wings Level 2 Succsess Rate: 80%
 
[4:52:29 PM] DivityMUONLINE: spirai si s1rvara be gei
[4:52:37 PM] DivityMUONLINE: 6te sma4kam

Ако още 1 път чуя такова нещо мисли му
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Какво стана със сървъра ?
 
Firefox не може да намери сървъра divitymu.sytes.net.

ИиИИии как ще го смачкаш (lol)
 

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid object name 'Character'. (severity 16) in C:\xampp\htdocs\config.php on line 61

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\xampp\htdocs\config.php on line 61
Немога да извлека информацията от базата данни
 
Другият път ще пратя енергото!

[1:13:06 PM] DivityMUONLINE says: iwowe
[1:13:19 PM] DivityMUONLINE says: zako ne si spre6 umreliq s1rv1r
[1:13:24 PM] DivityMUONLINE says: da ne ti go spiram az
[1:13:29 PM] DivityMUONLINE says: be gus t1p
 
Тоя смешник какнепонася конкуренция... Хейтва че сървъра му запада а на @ivowe3 и на HOOLIGAN набират скорост :)
 
иво искам да ти кажа че аз нищо несъм писал 2 ма келеша които ми бяха гм и имаха доста права в сервера знаеха паролата на скупе и я смениха и почнаха да пишат по мой адрес на сички...извинявам ти се наистина ти си ми помогнал много!Много Съжелявам. и да ти кажа че никога няма да кажа нищо лошо за човек който ми е помагал !
 
иво искам да ти кажа че аз нищо несъм писал 2 ма келеша които ми бяха гм и имаха доста права в сервера знаеха паролата на скупе и я смениха и почнаха да пишат по мой адрес на сички...извинявам ти се наистина ти си ми помогнал много!Много Съжелявам. и да ти кажа че никога няма да кажа нищо лошо за човек който ми е помагал !


Айде ся оправдания ... тц.Не те ли е срам да пишеш даже?Ако бях на твое място,щях да се засрамя (tmi)
 
брато не пиши като незнаеш..Закакво ми е да си пиша на скупе гошо е геи неми играите сервера ??? ае обесни ми
 
брато не пиши като незнаеш..Закакво ми е да си пиша на скупе гошо е геи неми играите сервера ??? ае обесни ми

Какво незнам вярвам на очите си а аз видях хроното което си писал на ivowe3 !!!
 
Шш путки долни мършави само недейте напада Гошо,защото мога да ви кажа само едно:по цял ден знам къде какво и как прави така че си запазете малоумните коментари измекярчета долни!!! Като не искате да вярвате недейте напада хората на готова почва а си я изградете сами тапаци прости !
 
Шш путки долни мършави само недейте напада Гошо,защото мога да ви кажа само едно:по цял ден знам къде какво и как прави така че си запазете малоумните коментари измекярчета долни!!! Като не искате да вярвате недейте напада хората на готова почва а си я изградете сами тапаци прости !


Ти пък къде се обади,да не си му секретарка ?? Недей вика тъпаци прости ами си погледни човека,какви работи върши това че го знаеш къде е по цял ден,не го оправдава да минава навсякъде и да пише заплахи а ??