[AD] DistanceMu Season 4 9999x 80%

И аз бях сигурен че е във index.php но не е там търсих го 3 минути защото бях сигурен че е там но го няма тай че треа го потарсят другаде! :) :D
Просто е било include
:D
 
Last edited:
Абе нещо вечерта няма сървар :crash: :crash: :cry_1: Въобще ще има ли?
 
И аз :D:
пък и то не е модул както казаха в горните ПОСТОВЕ то е скрипт (chuckle)
и мисля че тря да е нещо подобно на тоя

PHP:
<script>
var montharray=new Array("Jan","Feb","Mar","Apr","May","Jun","Jul","Aug","Sep","Oct","Nov","Dec")

function countup(yr,m,d){
var today=new Date()
var todayy=today.getYear()
if (todayy < 1000)
todayy+=1900
var todaym=today.getMonth()
var todayd=today.getDate()
var todaystring=montharray[todaym]+" "+todayd+", "+todayy
var paststring=montharray[m-1]+" "+d+", "+yr
var difference=(Math.round((Date.parse(todaystring)-Date.parse(paststring))/(24*60*60*1000))*1)
difference+=" Day's"
document.write("Server Uptime: "+difference+"!")
}
countup(2009,09,12)
</script>

Ей тука виж ---> http://darksteam.net/showthread.php?t=6182 :D:
 
Абе нещо вечерта няма сървар :crash: :crash: :cry_1: Въобще ще има ли?

Hямаше сервер защото тока е спрял и есега ни се обадиха и веднага се пребрах :x
 
хаха никва поредица на серино нищо общо нямам с него..Server UpTime немога да открия от къде се сменя и NoFeaR търсеше ама не можа.. (speechless) Като не знаете не пишете,а ти AfterShock не ми говори щото си много зле EscapeMu е само на твоята машита всичко го прави Lisk0 (finger)

1- Я се успокой бе малчо (fubar)
2- Може да не съм някакъв супер разбирач, но има области, в които си разбирам от работата. Важното е, че не съм се хвалил с тва и онова...
3- Сам лиско нямаше да направи нищо... Повярвай ми!
4- Аз поне мога да си махна брояча, докато твоя малка, дебела и циркаджииска милост май не може (mm)
 
1- Я се успокой бе малчо (fubar)
2- Може да не съм някакъв супер разбирач, но има области, в които си разбирам от работата. Важното е, че не съм се хвалил с тва и онова...
3- Сам лиско нямаше да направи нищо... Повярвай ми!
4- Аз поне мога да си махна брояча, докато твоя малка, дебела и циркаджииска милост май не може (mm)

Закова го брат. (nqh) (rofl) :boff:
 
  • Like
Reactions: EscapeMu
1- Я се успокой бе малчо (fubar)
2- Може да не съм някакъв супер разбирач, но има области, в които си разбирам от работата. Важното е, че не съм се хвалил с тва и онова...
3- Сам лиско нямаше да направи нищо... Повярвай ми!
4- Аз поне мога да си махна брояча, докато твоя малка, дебела и циркаджииска милост май не може (mm)

Ще си замълча кат по-малък :)
 
тъпак не говори щото афтър е постигнал много повече от теб и не си тоя който да му държи сметка и за ескейпа не дрънкай щото такова ниво никога няма да стигнеш
 
  • Like
Reactions: EscapeMu
тъпак не говори щото афтър е постигнал много повече от теб и не си тоя който да му държи сметка и за ескейпа не дрънкай щото такова ниво никога няма да стигнеш

Нашпък как ме боли к*р*,че постигнал повече.постигнал вярно е,а тебе ко те бърка ве пънкар :bomb: