[Help] Disconnect

MapTuH4y

New Member
Joined
Apr 29, 2010
Messages
1,113
Reaction score
180
Защо когато някой постои в сървъра 1во сякаш губи връзка (Като бие чудовищата нищо нестава като влиза в магазин не мувлиза) и после го disconnectnat (headbang)
Защо става тая гадория ?!?


С рутер съм както и с Sygate Personal Firewall Professional .

В Sygate : са забранени "EXDB,DataServer-ите,Event,Ranking и ChatServer" | са позволени "GameServers,JoinServer,MuServerStartUp,ConnectServer и SCF Dragon"
На рутера: са отворени портовете "55901 (GameServer) и 44405 (ConnectServer)
 
Last edited:
В лога на Защитната стена ми показва това :
4caa03c0af1b9c31129b3514aa1623a1.jpg
 
Last edited:
Айде помогнете де хора, спешно е ! ;(
 
Айде че играчите се оплакват ;(
 
(Като бие чудовищата нищо нестава
това става ако Monster Hp-то е над 80
 
Ако не|се лъжа май бъркаш темата :D

Определено не бърка темата :)
Не мога да разбера какво да ти помогнем? Като това е Лог, който ти показва информация и толкова ...
 
нз какво бъркам ти това си писал или нз и ти какво искаш

така мерси и съжалявам че те обвиних без да се замисля но защо ги изкарва от сървъра ?!?
 
Last edited:
така мерси и съжалявам че те обвиних без да се замисля но защо ги изкарва от сървъра ?!?

това веме с точност незнам провери да не крашва гс
 
Ами ако несе лъжа ако крашва ще трябва секи път да го пускам наново а тука несеналага а те като ги изкара и като ввлязат пак същата приказка става !
 
вземи кажи с какви файлове си може някой да е имал същия проблем със същите файлове....
 
JoinServer или GameServer проблемче, но не съм запознат със Season 4, още повече с разработките на diablo.
Ако искаш лично мнение - не се занимавай с тези файлове, тъй като не сме били в добри отношения с diablo по онова време (ако не се лъжа) и кои знае каква задна вратичка има в тях... :D

OffTopic: Smoke Weed Everyday!!! :pp~
 
  • Like
Reactions: KR373N
Незнам дали е от ГеймСървъра или нещо друго но аз сам с тези защото ми се видяха най добре ... ако някой може да предложи по-хубави ?
 
Кажете кои са най-хубавите файлове в форума,Моля :)
 
season3 ep2 - darkmaster .. ако искаш нещо близко до сезон 5 xD
 
JoinServer или GameServer проблемче, но не съм запознат със Season 4, още повече с разработките на diablo.
Ако искаш лично мнение - не се занимавай с тези файлове, тъй като не сме били в добри отношения с diablo по онова време (ако не се лъжа) и кои знае каква задна вратичка има в тях... :D

OffTopic: Smoke Weed Everyday!!! :pp~

ако е оставил вратичка значи е оставил навсякъде където е писал тази тема ... нз според мен не е ..... а и файловете на CzF & Wz Team не са лоши.