[Help] Disconnect

kaleikata123

New Member
Joined
May 14, 2009
Messages
69
Reaction score
17
  • Like
Reactions: GsEnyce
Еми то ако дисконектва, мисля трябва да има логове, следи от време на време самата конзола за грешки или направо погледни логовете в GameServer Folder, а забелязал съм (не на тази версия или тези файлове), че на моя сървър ако използвам Reload Monsters, Shops и т.н, понякога дисконектва играчите.. даже в ZhyperMu го правеха това с ДС-кта, щото постоянно ме дискваше.. по скоро от релоада ако го правиш спри..
 
Може да ми свърши работа благодаря . Некои друг да каже нещо ако знае?
 
наистина май е от релодването щото и моите хора ги дисква :(
 
Bumb преди си спомням че проблема беше от некой монстери.Такаче смени монстерсетбасе
 
също е възможно ако ти е пълен hard disc-a. Случвало ми се е като database "бъгне" и стане много голяма ми пълни хард-а до горе и постоянно дисква userite.
 
пфф не знам но дисква като ненормално !!!
 
също е възможно ако ти е пълен hard disc-a. Случвало ми се е като database "бъгне" и стане много голяма ми пълни хард-а до горе и постоянно дисква userite.

когато харда е пълен не дисканектва потребителите ами не записва никаква информация в датабазата смисъл играчите си цъкат без проблем просто не им се записват ресове,левели изобщо каквото са правили в играта.


Бъмп преди време на дроп-а имах същият проблем когато сложих уиндоус сървър 2003 и гейм сървъра и канект сървъра ми правеха този проблем често дисканектваше от гейм сървъра и конекта се спираше сам и се преебаваше.
 
и ко излизаме с обобщение :) ,че гамесървъра е бъгав така ли ?