[Help] Diablo 2

SexyBoyyy

New Member
Joined
Jan 18, 2009
Messages
22
Reaction score
9
Здравейте може ли някой да ми обясни как да си инсталирам diablo 2 защото когато го инсталирам и не тръгва ... или да ми даде някои сайт където обясняват как става :) ::mad::
 
Здравейте може ли някой да ми обясни как да си инсталирам diablo 2 защото когато го инсталирам и не тръгва ... или да ми даде някои сайт където обясняват как става :) ::mad::

http://zamunda.net/details.php?id=7462&hit=1

Врътваш го през D-Tools-> след инсталация търсиш крака в CD 1 и го подмени с старият.
 
  • Like
Reactions: SexyBoyyy
Или другия вариант е да си изтеглиш пак от Замундата Eastern Sun v 2.20 и да играеш там. Има много рунически комбинаций. Много добро PvP става. Особенно ако си Магьосница :)
 
Или другия вариант е да си изтеглиш пак от Замундата Eastern Sun v 2.20 и да играеш там. Има много рунически комбинаций. Много добро PvP става. Особенно ако си Магьосница :)

Пиши в скайпа да ми дадеш сервера да го тествам.Дали е як :mm:
 
Това не е сървър. Сървъри на Диабло са Headoff, Data, Opti-Lan, Europe и тем подобни. А това за което говоря аз е весия на Даиблото :)
 
А знаеш ли как мога да си я наглася ??
 
Ще напиша урок как да си го направите веднага щом аз си го направя, че в момента нещо не става... Не иска да ми сложи v1.10 Update :}