[AD] DeviLMu Easy 99b+ Exp: 9999x Drop: 80%

Сървърчето си е готино и нямаш никакво право да даваш чак 0 ... заради администратора му Дамиян поне можете да е 5/10 от който сте взели/копирали толкова неща ...
 
Като незнаеш за какво давам тая оценка за какво говориш ?
 
Damian човек ресни го и ще има повече хора :)
Много хора с нетарпение чакаме реса,помисли ли дата?Кога да очакваме рестарт на сървара?
 
Last edited:
Въпреки отрицателния вот за рестарт на сървъра си мисля че ще е по-добре да се започне пак отначало защото сега повечето хора имат по 10 акаунта с макс герои. Тръпката е да си развиеш герой да се биеш и да се издигнеш в сървъра. Сега като го рестартирам ще се съберът и стари и нови играчи и ще бъде много по-интересно. Рестартът на сървъра е решен и ще бъде направен на 07.08.2010г. (Събота).

Damian
Чакаме Ви на 7-ми :)
 
И да се ресне файда няма ако не сменат гм-тата аз бих 2 гм-та във вип дуел и ме бан по ип за какво си говорим ?
 
Сървара се ресна и има развитие сутинта играят 120 :p
 
вчера го играх, ама не става за лесен сървър(бавно се дига), няма хубави спотове като цяло не ме кефи :x
сървър: 6/10
сайт: 10/10
УСПЕХ ЗА НАПРЕД
 
  • Like
Reactions: kalibg
~80on при рестартиран сървър.
Хихихих.
 
Статистиката не показва правилно влезте в потребители в игра и пишете им на лично и всички са онлайн :p
 
Статистиката не показва правилно влезте в потребители в игра и пишете им на лично и всички са онлайн :p

Да не си ги броил 1 по 1 ?:D
 
е не ама поне на 10-15 сам пробвал :) :p ти ако искаш пробвай на всички и ще видиш ... :D
 
е не ама поне на 10-15 сам пробвал :) :p ти ако искаш пробвай на всички и ще видиш ... :D

като не са фейк, кажи ми защо Damian не е сложил колонката от кога са свързани със сървъра??
 
Да ти кажа аз виж от статистика и ако са 50 он дай на онлайн players и цъкни от 50 до края да видиш как на инфото им пише, че са ОФФ ! ^^^
 
Да ти кажа аз виж от статистика и ако са 50 он дай на онлайн players и цъкни от 50 до края да видиш как на инфото им пише, че са ОФФ ! ^^^

да прав си сега са към 90..