[AD] DefensMu 99b Exp: 100x Drop: 55%

Тоя лайняния pop-up може да го направиш като са цъкне да са скрива а не да ми седи там постоянно да му давам "Close the window"
 
аз не знам какво му давате акъл като неговия сайт е 100 пъти по хубав и по стилен...първо се загледайте на какво приличат вашите..(говоря за ReSpEc7)
 
аз не знам какво му давате акъл като неговия сайт е 100 пъти по хубав и по стилен...първо се загледайте на какво приличат вашите..(говоря за ReSpEc7)

В тези , в които имам пръст- имат доста по- голям потенциал от споменатите.
 
Лешо ти хубаво говориш за респект ама той поне разбира от фотошоп и css така си прави темплейтите ... какво като тоя е напраил 1 черна картинка на пейнт и напраил целия с нея ..всеки го може
 
хаха като гледам колко разбира от ps Respect по добре да спре да се занимава с него...и мога да ти кажа че eXSdlO разбира много повече само като видиш на респект вкуса ( оранжевото/жълтото да не е на мода с тоя шрифт все едно е пазар за банички) това ако е разбиране от ps значи аз трябва да съм царя
 
Last edited:
бооже.. "господи" я направи някои хубав банер да сравня с тези на респект..
 
бооже.. "господи" я направи някои хубав банер да сравня с тези на респект..
мълчи молете..... имаш касмет че не сам се занимавал с години..
ко почнахте се праите тука някви новаци на разбирачи ^^
 
ехх стария учител, победен над 100 пъти от учениците си, пак преподава..
 
Почти 40 на линия. Браво.
 
haha само като видиш сиговете ми ще разбереш ако не си сляп че съм много по напред от смешното ти приятелчев или се разрови из форума...
По темата за сървъра 10/10 никви забележки
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Вечер има по 60 на линия. Браво.
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Стария сайт беше 100 пъти по хубав... :) Иначе браво имате много на линия, това е добре 10 от 10 (sun)
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Сайта ми харесва , конфигурацията на сървъра също 10 / 10 , Само това че вместо "Defense" e "Defens" ?
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Сайта ми харесва , конфигурацията на сървъра също 10 / 10 , Само това че вместо "Defense" e "Defens" ?
така сам решил така сам го написал :) ?
 
Ако не рекламирате сървъра си в моя... ще се радвам :)