[AD] DefensMu 1.0m Exp: 9999x Drop: 100%

Status
Not open for further replies.
Новия VoteReward е много по-як :D
 
оправи си регистъра


Warning: mssql_query(): message: Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_VI_CURR_INFO'. Cannot insert duplicate key in object 'VI_CURR_INFO'. (severity 14) in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40

Warning: mssql_query(): Query failed in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40
 
оправи си регистъра


Warning: mssql_query(): message: Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_VI_CURR_INFO'. Cannot insert duplicate key in object 'VI_CURR_INFO'. (severity 14) in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40

Warning: mssql_query(): Query failed in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40


Управено :)
 
Управено :)

Не е

Warning: mssql_query(): message: Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_VI_CURR_INFO'. Cannot insert duplicate key in object 'VI_CURR_INFO'. (severity 14) in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40

Warning: mssql_query(): Query failed in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40
 
Не е

Warning: mssql_query(): message: Violation of PRIMARY KEY constraint 'PK_VI_CURR_INFO'. Cannot insert duplicate key in object 'VI_CURR_INFO'. (severity 14) in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40

Warning: mssql_query(): Query failed in d:\appserv\www\modules\register.php on line 40

ам явно тоя проблем е само при тебе :)
 
ам явно проблема не може да е само при мене след като проблема ти е в сайта........
 

Attachments

  • деф.PNG
    деф.PNG
    1.3 MB · Views: 29
ам явно проблема не може да е само при мене след като проблема ти е в сайта........

ем пич проблема не от саита сички се регват без проблем.. от когато писа за тоя проблем 10 нови аццта има ...
 
я покажи кво има на ред 40
ае човек казах ти регистера работи.. кажи на някои друг да се регне и ще видиш ...
 
Регистъра работи регнах се и нищо не ми показва.Само при тебе е така
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
Щом при него го има този проблем значи и при някой друг го има по-добре го оправете за да не се отказват играчите :)
 
Щом при него го има този проблем значи и при някой друг го има по-добре го оправете за да не се отказват играчите :)
тъкав проблем няма ! явно на него му се е багнало нещо..
 
тъкав проблем няма ! явно на него му се е багнало нещо..

ти майтап ли си правиш или искаш да изкараш другите прости???? как на мене ще ми са бъгне след като скрипта е твоя и проблема идва от скрипта не са е бъгнало при мене ае пробвай да направиш един акаунт и напиши навсякъде test на е-майл напиши [email protected] да видим дали няма да ти стане същото да ви имам и разбирачите почнахте да ядосвате вече.....
 
ти майтап ли си правиш или искаш да изкараш другите прости???? как на мене ще ми са бъгне след като скрипта е твоя и проблема идва от скрипта не са е бъгнало при мене ае пробвай да направиш един акаунт и напиши навсякъде test на е-майл напиши [email protected] да видим дали няма да ти стане същото да ви имам и разбирачите почнахте да ядосвате вече.....

само не ми повишаваи тон ако може.. ще го управя , и ти си най- големия разбирач маи от тука .. ^^
и кои те кара да пишеш на сичко test ??
 
ти вместо да кажиш мерси ще го оправя почваш да ми философстваш и нз си кво кой ма кара ли ? че забранено ли е ? ама явно толкоз хубаво ти е написана функцията, че чак грешки изкарва
 
ти вместо да кажиш мерси ще го оправя почваш да ми философстваш и нз си кво кой ма кара ли ? че забранено ли е ? ама явно толкоз хубаво ти е написана функцията, че чак грешки изкарва

Управено е има направено само с ацц тест.


а и мерси..
;)
 
Last edited:
News SMS System :

Added SMS System for Turkey , Austria , Belgium , Switzerland , Estonia.
 
Status
Not open for further replies.