[AD] DeathlessMu 98c Exp: 800x Drop: 70%

Да вярно, имаше затруднения, имаше проблеми, имаше изхвърляния от сървъра, беше спиран за малко, ъпдейтове и извинения, но това не ме спира и ще продължа зада покажа, че можем макар, че сме 3ма в екипа и само аз работя върху поддръжката, другите от екипа работят върху геймплея и разпространение ще покажа, че мога да задържа сървъра максимално и можем да направим сървър в който да се играе с хъс!
 
GG , Наистина сървара е станал добре , взе ми очите като цяло Арена и с тоз SkyEvent - МУЦКА :* .
Не като вчера в Devias направих 5 реса за 2 часа :( .


EDIT :1. BC REWARD : 2x Guardian gloves +0 ! ;) , Ако може сложи 1 модул за СкиЕвента кога започва ,че нещо играя от сутринта и не знам кога е : /
2.Отново не изписа Invasion ... оправете го вече както трябва !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
3. Има и лек лаг между 9:10 - 12:00 , сега да видим дали ще се оправи ... :(

ОПРАВЕТЕ ЛАГА , ИНВАЗИЙТЕ , SKYEVENTA !!!!!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: darkkingh
Последен рестарт, без повече бъгове, спирания, крашвания и така нататака! Този път непрощавам на сървъра!
 
Сайта 10/10
Сървъра 8/10 заради хп-то , мах левела и точките на левел.. ако го направиш хард ще е по добре няма да ти падат под 20 онлине .. :)
Мах левел 350 , рес 350 , зен за рес 10първи рес/20втори рес и така .. търг с стонета.. по интересно ще е :)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Краш заради куест системата - Статус: Оправен
 
Problema e che 2 pati minavam bc i 2 pati mi padat guardian gloves kato reward :O
 
Problema e che 2 pati minavam bc i 2 pati mi padat guardian gloves kato reward :O

Поне ти падат 2 чифта :D
Пиши на кирилица има правила.
 
Поне ти падат 2 чифта :D
Пиши на кирилица има правила.

Ne sum v Bulgaria,sorry za pravilata,no te sa za tova da se narushavat (wait)
 
К'во като не си в България .... И не са за това да се нарушават , а да се спазват , или пишеш на анлийски или на български...
 
Или използваш кирилизатора на форума.
 
спрете спама. Коментирайте сървара не правилата
 
хаха кво стана с сървъра е що е оффлине ?
 
17-07-2012, 20:20
Quote: Originally Posted by nightmarebg
Оффлайн?

Yup. Умря
 
Сериозни хостери , няма да има спирания ще се задържи
ЯСНО .. повече такива МУ-та не играем ;)
 
Сериозни хостери , няма да има спирания ще се задържи
ЯСНО .. повече такива МУ-та не играем ;)

спам спам спам (speechless)