Dating Template

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Много време мина от както поствах нещо в който и да е форум, но мисля, че е време да почна да пускам FREE неща:

Това е моя темплейт за запознанства направен е на 18/02/11 - 22:14, давам го FREE, защото лично на мен не ми трябва, единствено трябва да си намерите човек и да ви го кодне на HTML, а от там PHP и така :D Давам Ви направо PSD файла ;]
 

Attachments

  • dating.jpg
    dating.jpg
    397.7 KB · Views: 190
  • dating template by killar4eto.rar
    1.8 MB · Views: 15
Не бих казал, че е перфектен, но за 30 минути е добре ;]
 
Еее браво но ако може да дадеш някой кодиран ... ще е супер :*
 
  • Like
Reactions: killar4eto
9/10 Някои работи може да се направят и по добре но браво за толкова време ако е.. :)
 
  • Like
Reactions: killar4eto
Здрасти, Това, че правиш дизайните си за по 30 минути не е оправдание за слабата ти работа. Шрифтовете са изключително зле, особено менюто с този stroke. Подравнения няма. За хедъра си взел изключително random pic, който ми бяга от темата и от цветовата гама. Също така, не post-вай такива празни template-и, но и не слагай "text text text...". Ползвай lipsum.com за random текст. Anyway, дал съм ти градивна критика, та се надявам да не ме храниш. ;) Съжалявам и за неграмотното писане, но пиша от телефон и не ми е много удобно, а и не знам как се прави нов параграф. :D Поздрави!
 
Yardanow гледай датите малко бе! Мнения ли си трупаш ?
 
Хаха, не. Наистина, съм писал в 2 теми от преди доста време. Извинявам се.