[Guide] DataBase Auto Backup

Отново си блъскате главите..защо всичките тези стъпки вместо просто да генерираш заявката, която ги прави... дясно копче на задачата "All tasks" -> generate sql script..
 
поредният, който не разбра за какво иде реч :)
 
стъпките се правят веднъж, после агентът генерира скрипта ми автоматично през време, зададено от вас...
защо трябва ръчно да стартираш скрипта?

а ако имаш предвид генериране на скрипт, минаващ автоматично стъпките на урока, то така на потребителя няма да му се даде възможност да научи нещичко от sql като език. :)
 
стъпките се правят веднъж, после агентът генерира скрипта ми автоматично през време, зададено от вас...
защо трябва ръчно да стартираш скрипта?

а ако имаш предвид генериране на скрипт, минаващ автоматично стъпките на урока, то така на потребителя няма да му се даде възможност да научи нещичко от sql като език. :)

Езикът, точно е в кода, по-скоро ще остане назад с GUI на Enterprise manager-a... целта е да е по-удобно и лесно..
 
Season IV Edit1,2 has been tested by me 100% work :)
 
Всичко си бачка перфектно. Моят вапрос е : може ли да се направи името на самия фалй които например отива на флашката името му да не е това на коя дата и в колко часа е направено а да се казва MuOnline.bak и да се замества всеки път. Защото флашката е само 4гб (мойта) и ...
 
Всичко си бачка перфектно. Моят вапрос е : може ли да се направи името на самия фалй които например отива на флашката името му да не е това на коя дата и в колко часа е направено а да се казва MuOnline.bak и да се замества всеки път. Защото флашката е само 4гб (мойта) и ...
Code:
BACKUP DATABASE MuOnline TO DISK = 'TamNQkude.bak'  WITH FORMAT;
 
Точно това ми трябваше мерси сега ще го пробвам
 
Всичко си бачка перфектно. Моят вапрос е : може ли да се направи името на самия фалй които например отива на флашката името му да не е това на коя дата и в колко часа е направено а да се казва MuOnline.bak и да се замества всеки път. Защото флашката е само 4гб (мойта) и ...

И все пак някой ще ни редактира ли скрипта да работи така, че и на мен ми трябва?
 
А между другото това май бекъпва само самата структура на базата данни, но не и записаните данни в нея. Тоест с тези бекъпи няма да можем да си възвърнем загубен играч например...
 
А тази програма бекъпва ли данните записани в базата или само структурата пак?
 
Last edited: