DarksTeam Radio

D3nKa7a

New Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
657
Reaction score
80
Здравейте днес ми хрумна 1 идейка защо не си пуснем DarksTeam Radio ? Моля дайте си мнението ;)
 
и ква музика ще върви ? dj-a дарк ли ще е (rofl)
 
много тъпооо|-) :
1.не може да угодиш на всички (всеки слуша различна музика)
2. никой няма да зема да слуша някакво радио при положение че може да си слуша каквото иска в интернет
3.ако ти се слуша радио има предостатъчно за да правиш още
 
радиото как угаждат на всикчи? мн лесно ест ^_^
пускаш всякаква разбъркано и така ^^
 
много тъпооо|-) :
1.не може да угодиш на всички (всеки слуша различна музика)
2. никой няма да зема да слуша някакво радио при положение че може да си слуша каквото иска в интернет

Много грешиш. Много хора ще търсят разнообразие в радиата. Че на днешно време интернет радиото е по слушано и от тва дет е по честотите ^^

радиото как угаждат на всикчи? мн лесно ест ^_^
пускаш всякаква разбъркано и така ^^
мм...да пускаш всякаква музика да. ама не и разбъркано. Примерно от 13:00 до 14:00 House от 14:00 до 15:00 Техно etc.
 
ам за това ще има график кога какво ще се пуска иначе е добра идея :)
 
ам за това ще има график кога какво ще се пуска иначе е добра идея :)

верно си е ... btw... аз съм DJ ако пускате :D:
 
и аз съм за и и аз искам да съм dj ^^ :d
 
ако ще се пуска чалга, хаус и тук-таме малко ретро + поп/комерс съм навит, макарче надали ще има голям успех. по-скоро ще е като допълнителна екстра за тези, които няма какво да правят.

този, който каза, че не може да се угоди на всички е доста прав, а това за разбърканата музика е малко тъпичко, защото примерно си чалгар, слушаш някоя люта чалгия и след това почва да ти крещи някакъв побелял, гримиран, гнусен и отвратителен метъл, който уж бил вокал на не знам си коя групичка. в крайна сметка какво става ? - сменяш станцията или натискаш "хикса". просто не става... може да се направи както при инфинити - в определени часове да се пуска определен стил и т.н.

успех!
 
всички казвате че може да си изтеглите от нета,а ако вкараме някои тракове където се закупуват и едвали някъде ще ги намериш ;) ?
 
ако ще се пуска чалга, хаус и тук-таме малко ретро + поп/комерс съм навит, макарче надали ще има голям успех. по-скоро ще е като допълнителна екстра за тези, които няма какво да правят.

този, който каза, че не може да се угоди на всички е доста прав, а това за разбърканата музика е малко тъпичко, защото примерно си чалгар, слушаш някоя люта чалгия и след това почва да ти крещи някакъв побелял, гримиран, гнусен и отвратителен метъл, който уж бил вокал на не знам си коя групичка. в крайна сметка какво става ? - сменяш станцията или натискаш "хикса". просто не става... може да се направи както при инфинити - в определени часове да се пуска определен стил и т.н.

успех!

решението е :

примерно:

от 7:00 до 8:00 - чалга
от 8:00 до 9:00 - ретро

и така,така ,така и както се казва:

всяка жаба да си знае гьола ;):
 
решението е :

примерно:

от 7:00 до 8:00 - чалга
от 8:00 до 9:00 - ретро

и така,така ,така и както се казва:

всяка жаба да си знае гьола ;):

и аз тва казвам :p по междо другото ако напраите нещо имам 10000 песни само чалга така че аз съм DJ :D: