[Help] DarksTeam MuServer 97d99i Beta 25

vaskokeca

Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
200
Reaction score
17
Моя въпрос е свързан с Sky Eventa
Някои може ли да ми направи SkyEventReward.txt
да е настроен с следните итими

Flaming Pheonix ( set )
Magus ( set )
dark side ( set )
Hurricane ( set )
Kundun Staff ( Staff )
Mace of King ( mace )

Благодаря предварително
 
да ще е хубаво но да нее само с тези сетове дето си написал да ги има всичките :)
 
давам ви съвет тези неща се правят много лесно влизаш в sky event reward.. отваряш си файла item от data kor и гледате то си има всичко легенда и си ги слагате както си поискате с каквито опции искате :) обаче искам малко играчка :)
 
Не аз съм го направил ама не съм го тествал как мога да го правия когато искам да го пускам тоя евент за да мога да го тествам някои ако може да каже :)
 
а и някои ако може да ми каже как мога да направя Sky да иска вход примерно ( 5 Creation ) мерси предварително
 
мм братле пратими файла евент от папката дтдата :) и ще ти го направя
 
Аз имам проблем с Gameserver.exe, когато пускам сървъра всичко стартира нормално, но щом стигне до този файл ми излиза Don't Send Error и не се пуска. Четох по този въпрос няколко теми и там се спомена за проблем с операционната система, но преди около 1 седмица същите файлове ги подкарах без проблем, но се със същото ОС (Windows XP Sp3) излиза тази грешка.
 
Злото инсталирай майкрософт визуал студио: пише го с големи букви в темата на дарк.
Иначе е доста странно да направиш хелп тема и да кажеш че всъщност си го направил тва дет ни молиш да направим.