[Release] DarksTeam MuServer 97d+99i Beta 43.3

Dark моля те включи тази формула за ресове в следващия ъпдейт:

(Нивото на което е рестартиран героя[примерно 314] - Минималното ниво за рестарт[примерно 300]) + Бонус точките[примерно 350] = 364 * Номера на рестарта

(И на следващия рес да ти дава същото + стария бонус от миналия рестарт[ако ресне на 300 2рия път и няма допълнителен бонус 350+364 и му дава 714)

Мерси! (bow)

Може да използваш скрипт от сайта. Едва ли DarkMaster ще го включи!
 
Може да използваш скрипт от сайта. Едва ли DarkMaster ще го включи!

То аз в сайта си го имам, мен затова ми трябва.. :D
 
Само при мен ли айтъмите от боксовете ги пуска с много опции, и примерно ако падне драгон армор или какъвто и да е друг все е с едни и същи опции? Как да го управя това нещо? Цял ден си блъскам главата и нищо не мога да направя.
 
Imashe opciq za tova s kolko exl optiona da padat predmetite, inache tova da padat ednakvi predmeti edin sled drug i az sum go zabelqzal i nz otkakvo e.. (Sorry za latinicata, ot telefon sum) :D
 
То да беше 1 след друг, ами то винаги са еднакви, примерно 1 крисче с квито опции е всяко друго крисче ще е с такива опции :D
 
Как да направя ексълент айтъмите да са с рандом опции защото поради някъква причина не са?
 
Hello,for next update can u fix GS crash with /post command
And fix bypass afk check system( players repeat same text a lot of times )
Thank you
 
Hello,for next update can u fix GS crash with /post command
And fix bypass afk check system( players repeat same text a lot of times )
Thank you
Поясни при какви условия се получава.
 
Dark от боксовете понякога пускат по 2 еднакви итема с еднакви опции, първо падне guardian helm luck dd i rate после примерно кб с рате после пак същия хелм после същото кб и така ги редува по 2 един след друг или през няколко итема, но със същите опции
 
Защо exDB няма ini файл ? Видях през hex някаква шантава парола за потребителя 'sa'.
Може ли да се изкара 1 ini файл, където да можем да променяме паролата и потребителя ?
Thanks!

ПС: Ако няма как, моля да предоставите някакъв сорс код, аз ще си го оправя и компилирам.
 
Last edited:
Somebody have all Editors and Websites or webshop for this Server?

:D I want make all Perfect and all 100% Functionable:D
 
Last edited:
Защо exDB няма ini файл ? Видях през hex някаква шантава парола за потребителя 'sa'.
Може ли да се изкара 1 ini файл, където да можем да променяме паролата и потребителя ?
Thanks!

ПС: Ако няма как, моля да предоставите някакъв сорс код, аз ще си го оправя и компилирам.
Връзката се осъществява посредством ODBC.
 
GS CRASH

Поясни при какви условия се получава.

Спрял съм командата пост.Защо крашва така.Пишеш нещо на пост и
GetQueuedCompletionStatus failed with error 64 това го пише в dataservers
Server Delete 10907 Cs
 
Връзката се осъществява посредством ODBC.

При мене всичко е mysql и съм го оправил и това, като съм създал 1 фейк потребител с права със sa и въпросната парола.
Искам всичко да ми е ОК, ако може да ми дадеш сорса или да ми го направиш с config ще е супер.
 
Some body have a very good Website File??


And some body can send me mediteor for this File? Or create Account
 
Last edited:
max monsters

1.What is the max number of monsters?
2.Am I allowed change so that the main shows my server's website? If yes, how?

Thank you.
 
Last edited:
Der darkMaster

Add please more New Updates:) the Server is the First one what i saw who make always New Updates!! Alles Other Server have more Bugs and Problems like fun xd so this Server is very nice but please add more ;)