DarksTeam :: [DOWNLOAD CENTER]

Status
Not open for further replies.
много "ямболски" ми изглежда не мислите ли? :)
 
Майкати я няма тука!

Ае... МАРШ! :D (rofl)
 

като даваш такива оценки поне кажи защо (wonder) ? щом аз съм дал такава голяма оценка е добре :p
 
като даваш такива оценки поне кажи защо (wonder) ? щом аз съм дал такава голяма оценка е добре :p



хаахаххахахахахахахахах
ахахахахах
юахахах
а
хаха
ха
хах
ахахахаха
 
mh.. 9/10 защото не е развито още ;)
 
не ми харесва основата върху която се гради, но като замисъл е перфектно.
само нещо друго ако може да се имплементира:
-до някои файлове достъпа да е платен
-платените файлове по възможност да се свалят еднократно от дадено IP т.е. да се пише в db и/или по избор на developera някаде другаде
-варянтите за плащане колкото искате :) под формата на бири през PayPal или SMS-и :)
 
Last edited:
не ми харесва основата върху която се гради, но като замисъл е перфектно.
само нещо друго ако може да се имплементира:
-до някои файлове достъпа да е платен
-платените файлове по възможност да се свалят еднократно от дадено IP т.е. да се пише в db и/или по избор на developera някаде другаде
-варянтите за плащане колкото искате :) под формата на бири през PayPal или SMS-и :)

Ето такъв коментар исках да видя. Вземете си поука от root, а не само да оценявате аз не искам оценка а предложения.
 
Имам и още идеи но тях на skype че тук аман от цвъкачи и разбирачи и разни подобни твари... те си знаят кои са да не ги посочвам с живородната пръчка ...
 
като даваш такива оценки поне кажи защо (wonder) ? щом аз съм дал такава голяма оценка е добре :p

Хахаха мишка я се скрий в дупката бе :D:D:D Квот искам ще казвам бе (rofl)
 
Запоюнах кодирването на мой собствен Download Center, когато е готов ще го дам на DarksTeaM без проблем (ако го искат ест.). Повече за него ще разберете тук:

http://killar4eto.sytes.net/dc/
 
дизайна ми прилича на един файл сървър не ми харесва
 
майкати я няма тука!

ае... марш!
 
доста грозовато но няма да е зле ако го скрепите малко
 
Status
Not open for further replies.