DarksTeam :: [DOWNLOAD CENTER]

Status
Not open for further replies.
(chesan) Айде пийни една хладка водица :) и пак огледай дизайна :diespam:

Шшшшт....като си толкова разбирач, прасни му ти един темплейт и после ще те оценяваме и ще ти гледаме смешните разработки!
 
..Будали... всички знаем ,че дизайна не е добре ,но какъв ви е проблема не знам айдее
Еът чесън и стига ворили глупости
 
Gasolincho точно ти можеше да измислиш нещо по добре за тема на саита

за идеята 10/10
за template 1/10 sux

Дайте някакъв адрес ,че...
Иначе това с темплейта бая сте му дали "1/10" за това се дава -1/10 :)


Ха-Х-а вие като сте толкова добри защо не направите вие нещо подобно бе ??

Я да ви видиме вие какво ще направите нали ако ви го дадът ще го ползлвате и вие без да направите нито една промяна по TEMPLATE !!!

Я по добре бегай те от тук.. !!!

иначе 10/10
 
Ха-Х-а вие като сте толкова добри защо не направите вие нещо подобно бе ??

Я да ви видиме вие какво ще направите нали ако ви го дадът ще го ползлвате и вие без да направите нито една промяна по TEMPLATE !!!

Я по добре бегай те от тук.. !!!

иначе 10/10

Такива сте гъзолизци, че ви е страх да си кажете истинското мнение. Щом е админ, дай да му се мазниме, а? То за това са оценките- за са види какво му куца, и да го оправи.
По ваща логика ако някой филм не ми хареса, треа да почвам да праа нов, по-добър ли?
 
  • Like
Reactions: Backo
Такива сте гъзолизци, че ви е страх да си кажете истинското мнение. Щом е админ, дай да му се мазниме, а? То за това са оценките- за са види какво му куца, и да го оправи.
По ваща логика ако някой филм не ми хареса, треа да почвам да праа нов, по-добър ли?

хахаха Хич.. неми пука Дали е Админ или не.. !!!

а колкото до филма едно е ФИЛМ друго е... Тоя Temlate

Едвали ще имаш милион долара да направиш Филм :D
 
Ха-Х-а вие като сте толкова добри защо не направите вие нещо подобно бе ??

Я да ви видиме вие какво ще направите нали ако ви го дадът ще го ползлвате и вие без да направите нито една промяна по TEMPLATE !!!

Я по добре бегай те от тук.. !!!

иначе 10/10

Ти да не изоставаш умствено?
 
Status
Not open for further replies.