[Help] Darks Web 0.3

PROTECTOR

New Member
Joined
May 25, 2010
Messages
729
Reaction score
58
За какво ми дава това като дам Statistics
1616715I.jpg
 
За какво ми дава това като дам Statistics
1616715I.jpg

Защото все още няма герой или някакви данни за сървъра ти :)
 
Baско Имам проблем плззз добавиме dj.weed2
 
Кажи какъв е проблема за да го отстраним тук и да разберат как да го отстранят този проблем ако се появи при други хора. Престанете със това добавиме в скайп се едно му казваш (кажи ми как да отстраня проблема заклевам се няма да кажа на никого.) Доста тъпичко е :).
 
  • Like
Reactions: Backo
Защото все още няма герой или някакви данни за сървъра ти :)

Да но вчера добавих и Get Credits и то ми е по същия начин :x и има герой направени !
 
Last edited:
Да но вчера добавих и Get Credits и то ми е по същия начин :x и има герой направени !

Добави в края на скрипта statistics.php </table> и в този Get Credits ще видя тези дни да пообновя някой неща по уеб сайта да оправя тези дребни неща :)

Кажи какъв е проблема за да го отстраним тук и да разберат как да го отстранят този проблем ако се появи при други хора. Престанете със това добавиме в скайп се едно му казваш (кажи ми как да отстраня проблема заклевам се няма да кажа на никого.) Доста тъпичко е :).

Дам аз съм на този принцип. А и да дам скайп той неможе да ми пише така, че варианта е само един :) тук да сподели какъв е проблема, че да може и други които го имат да могат да го оправят :)
 
намери там в модлуте статистик и добави най-доло
</table>
 
Statistics се оправи но за кредитите неиска....
 
Дам аз съм на този принцип. А и да дам скайп той неможе да ми пише така, че варианта е само един :) тук да сподели какъв е проблема, че да може и други които го имат да могат да го оправят :)

+1 точно така се пак този форум от една страна е направен да се помага и да го вижда всеки а не само през него да искаш скайпа и там да обеснис сичко :)
 
Last edited:
Трябва да си добавиш модула get_credits.php или там както си го написал в индекса както другите модули.
 
Трябва да си добавиш модула get_credits.php или там както си го написал в индекса както другите модули.

Да напрвил сам го но като го цъкна излиза същото както беше на statistics.
 
Да напрвил сам го но като го цъкна излиза същото както беше на statistics.

Не там надолу има Case break и такива там трябва да го добавиш.
 
Не там надолу има Case break и такива там трябва да го добавиш.

<div align='center'>
<table width='400' border='0' cellspacing='4' cellpadding='0'>
<tr>
<td>
<tr><td align='left'>
<strong><font color=green>Как да получите 800 Кредити за <a href=WebShop>WebShopа</a>:</font></strong>
<br>


<div class='alertbox_grey' style='margin-top: 20px;'><font color=red>Kредити можете да получите като изпратите SMS на номер <font color=yellow><b>1092</b></font> с текст <font color=yellow><b>crunkmu</b></font> и акаунта ви!<br><br>

<font color=red><b>Пример:</b></font>
<font color=red>Aко акаунта ви е protector: пишете SMS на номер <font color=yellow><b>1092</b></font> с текс:</font> <font color=yellow><b>crunkmu protector</b></font></font></div>
<br>

<font color=red>
Акаунтът ви трябва да е изписан с абсолютна точност! (Малки и големи букви)</font><br><br><font color=red>След като изпратите SMS-а ще получите 800 Кредита.<br><br>1 SMS струва 2.40 лв. със ДДС<br><br>Броят изпратени SMS е неограничен.<br><br>SMS системата е активна за България и за всички български GSM оператори (M-Tel, Globul, Vivacom).<br><br>Кредитите ще ви бъдат добавени до 2 минути след като пратите SMS.<br><br></font>
<span style="color: rgb(255, 255, 0);">ВАЖНО:
<br>
Аз PROTECTOR не нося отговорност за неправилно пратени, изгубени SMS-и и итеми!</span>

<br><br>
Можете да влезете в WebShopa <a href=WebShop><font color=blue size=3><b>тук!</b></font></a>
<br><br>
</td></tr>


</td>
</tr>
</table>
</div>
?!
 
Не това ве.
Ето.
Code:
					case "message":
						include("modules/messages/messages.php");
						break;

Тарси ето този ред. после копирай това дето съм дал сложи го под реда дето ти казах да го търсиш самоче промени пътя include("modules/messages/messages.php"); пътя как .php файла и горе на case "message": напиши името на файла както се казва без от заде .php .
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR