[AD] DarkPowerMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 99%

Ако не бяхте бързали да казвате, че съм взимал от козму или от каквото и да е друго му, можехте да кликнете на "Copytight © DarkPowerMu", и да видите какво е положението :)

Thanks to:

Anthony - Some Graphics

Anthony - човекът, който е правил дизайна на козму и на другите сървъри с този уебсайт (на savoy, не моя)

Уважавам труда на хората и, ако съм взимал нещо, колкото и малко да е, винаги ще сложа кредити!

Благодаря, за всички отзиви!
 
дизайна не е на козму (това, че го ползват не означава, че е техен) мисля, че дизайна е на Savoy :)
абе като не знаеш не говори Coded by: Savoy | GFX Design by: Anthony
 
Fix the font! 8/10 site need some fixes ;)
Като за начало намести самото тяло на сайта да пасва с ширината на хедъра.Промени шрифта и направи менюто да е по средата на хедъра ;)

И аз му казах същото за "тялото на сайта" ама е дебела глава...
 
сайта е хубав, надявам се някой ден да бъде споделен :Р
 
  • Like
Reactions: RaFa
Като за начало намести самото тяло на сайта да пасва с ширината на хедъра.
направи менюто да е по средата на хедъра

Готово :p

Когато се сложат още няколко линка, всичко ще си дойде на мястото :)

EDIT: Сървъра е офлайн за няколко промени :)
 
Last edited:
ама преди ти помагаше нали ?
Каква връзка имаше това ? Това е човека който най-много уважавам във форума и тва, че съм изразил мнение пречи да е така ли ?
 
  • Like
Reactions: RaFa
Вече сме онлайн! Искам да се извиня на хората, които играят в сървъра, и за това съм сложил бокс +4 & +5 в шопа за една седмица!
 
Вече сме онлайн! Искам да се извиня на хората, които играят в сървъра, и за това съм сложил бокс +4 & +5 в шопа за една седмица!

как ши сложиш за една седмица ве малее :x
 
Браво , много добър уеб,готин дизайн на уебшопа и любимата ми версия Season 3 ep 1 10/10
 
  • Like
Reactions: RaFa
От къде взе на asz дизайна бе ? :D: