[AD] DarkPowerMu 99.62T Exp: 555x Drop: 70%

Използвам nod32 и client-а ми дава, че има вирус във него. Иначе със удоволствие го бих започнал този сървър.
 
Опитай да го изтеглиш от тук, и ако пак ти дава, че има вирус е от пакнатите файлове ;)
 
1. We can't just say "Speak english or you will be banned" every person have the right to speak his own language.
2. The spots are fine.
3. We will check the elf buff.

"the spots are fine" ???

On what earth are those spots "FINE" ? create a normal character and play, lets see where you level up.
 
I have normal character and I have no problems with the spots.
 
тамън се бях залетял да се регвам и изненада нищо не става , дано скоро се оправят нещата

иначе сайта кърти

10/10

Връщам си думите назад всичко е перфектно !!! Успех
 
Last edited:
За лага - айде може и да е имало нещо, но откъде ти хрумна, че ще има уебшоп?
 
Neshto stava mu-to mnogo natovarva pc-to :x
P.P - sorry che pisha na latenica
 
Оценка за уеб сайт: Сайта като цяло зарежда с изключителна скорост, дизайна е приятен за окото (добре са подбрани цветовете от дизайнера), но подредбата не ми харесва (все пак всеки човек с вкуса си).
~Оценка: 10~

Оценка за сървър: В сървъра всичко е направено добре, магазините са добре направени, но съм разочарован от самите места за вдигане (нищо общо с Exp-то). Не открих сериозни бъгове за времето което прекарах в сървъра.
~Оценка: 9~
 
ApMaregoH said:
besnia3, приятел ... :D сериозно ли му вярваш на това момче, че ще те баннат заради това, че си имал някви проблеми с FakeAngel ? Мога да те уверя, че няма никакъв шанс за това ! ;)


Събуждам се и героя ми изтрит...:mad:(wtf)
Благодаря ви за изгубеното време! Без да ми знаят паролата са ми изтрили героя! Сега ми е ясно ква защита имате. И ми е ясно че аверчето контролира сървара, а вие сте само пионки. Нали не мислите че ще тръгна на ново да правя 10реса?


Писах са админите провериха логовете и виждат че от 95.43.119.79 в 11:55:00 25.7.2012 е влизало друго ип и са ми изтрили лорда. А аз станах към 10 проверих се в топа, дали са ме избутали назад и си бях там 9реса и 336лвл. Прибирам се давам храна на животните влизам и ме няма...
Пиша с един админ, тои ми каза че проверяват, написа ми лога, и ми казва да пиша на другия админ по въпроса за връщането на героя.(dash2)(wacko)

Е да, ама НЕ!!!
:argue2:

Другия админ не ме приема, герои няма... абеее изобщооо- пишете ме "бегал".:bye2:(ko6)
Приятелите ми също спират сървара и си трият героите, да не играят хакерите с нашите никове.(shit)

BTW: Губите си и най-добрите играчи- OmfgWtfXd и DeizY. Бяха на 1 и 3място в топа ама, ние петимата един без друг не играем.:bash:
 
Last edited:
мда добре че казах на главния бъговете по сървъра да ги оправи иначе си адвахме итеми ресове лвл стац и всички и хакове тръгват въпреки че има анти хак система абе вие си решавате ! (samolet)
 
По твоите обяснения каза, че играч, от сървъра (без да споменавам никове), ти е казал, че ще ти изтрие героя, IP-то не беше неговото, но както и да е. Каза ми, че ти е казал и, че ще изтрие и OmfgWtgXd, аз ти казах изчакай да видим какво ще стане, ама не, сами си изтрихте героите. И после хакерите били виновни, защитата ни е слаба, а сещаш ли какво е станало? Налучкали са ти паролата и са ти изтрили героя (лично ми се е случвало подобно нещо). Каква е нашата вина в случая и длъжни ли сме да ти връщаме героя?

За адването на ресове грешката беше само моя, бях объркал едно query в сайта. Адването на предмети от толкова бързане забравихме да блокираме портовете на датасървърите. Извиняваме се още веднъж за тези неща и гарантираме, че няма да се повторят!
 
Last edited:
"Lost Passwords – If you lose your password or the account, or they get changed by someone else, we do not carry responsibility for that so they will not be restored."
Edit: DeizY and HePe3 was deleted by me.
 
Хубав е сървъра ама откъм PvP няма абсолютно никакъв баланс ..
 
  • Like
Reactions: GIO and s0m3DaY