[AD] DarkAngelsMu 97z Exp: 90x Drop: 69%

the_kreep

New Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
125
Reaction score
26
Information:
Сървър: Dark Angels
Опит: 90х
Опит през уикенда: 120х
Процент на падане на предмети: 69%
Блес бъг: Изключен
Ниво нужно за Рестарт: от 330 до 350
Ниво нужно за да си направите съюз: 150
Максимален Рестарт: 92
Максимално ниво: 350
Максимален Zen в Trade: 50.000.000
Максимален Zen в Инвентара: 2.144.000.000
Максимален Zen в Сандъка: 2.000.000.000
Максимален итем левъл: +11/+28
Zen нужен за рестарт: 10.000.000х Рестарт-а.
Точки на ниво: 5/7
Изчистване на инвентар: Да
Изчистване на магиите: Не
Запазване на точки: Не
Безкрайни стрели на елф: Да
Рейтове:
Jewel of Soul без luck: 65%
Jewel of Soul + luck: 80%
Jewel of Life: 80%
Шанс предмета ви да стане +10 без Luck: 60%
Шанс предмета ви да стане +10 + Luck: 85%
Шанс предмета ви да стане +11 без Luck: 50%
Шанс предмета ви да стане +11 без Luck: 75%
Шанс предмета да не ви изчезне: 50%
Шанс да ви станат крила: 90%
Шанс крилата ви да станат с Luck: 15%
Шанс крилата ви да станат с Additional Option: 30%
Шанс крилата ви да станат с Special Option: 7%

Точки на рестарт:
Ако направите рестарт на 330 ниво получавате 330 точки. Ако направите рестарт на 335 ниво, получавате 335 точки. Ако направите рестарт на 350 ниво, получавате 350 точки.
На 92-ри рестарт, когато реснете:
Blade Knight ще получи 2000 точки отгоре.
Soul Master & Muse Elf ще получат 7000 точки отгоре.
Magic Gladiator ще получи 10.000 точки отгоре.

Команди:
/post - Глобален чат. Изисква 500.000 Zen & минимално ниво: 100.
/serverinfo - Показва информация за това колко онлайн потребители има.
/str 100 - Добавя 100 точки към Strenght.
/agi 100 - Добавя 100 точки към Agility.
/vit 100 - Добавя 100 точки към Vitality.
/ene 100 - Добавя 100 точки към Energy.
/move exile

Davias на изхода има 2 Guard`s на които като цъкнете ви телепортира на Zen Spot-a. Нужно ви е ниво 350 и 1.000.000 Zen.

Pk Clear Guard: Когато сте килър и не ви се дава Zen можете да се изчистите от Guard-s , като за целта ви трябва едно Heart.

Евенти: Blood Castle - Награда: Jewel of Chaos, Bless and Soul.

Devil Square

Golden Archer - Rena = Jewel Of Bless, Stone = Jewel of Soul

В последствие ще добавим още.
Сайт:MU Dark Angels // 97z+ CUSTOM
 
Last edited:
JeVel of Soul оправи го. 10/10 Супер конфигурация зарибява
icon6.gif
 
  • Like
Reactions: the_kreep
10/10 .. се пак са намесени хора за направата на тоя сървър като Ачов :) Успех.
 
Западна май а ;) ?!? Казах ли ти "Ачо" ;) !
 
Офф оффф...
"Западана, а?", ма западна щото той се отнася пак несериозно. Т'ва всеизвестно..
Да не почваме да говорим така и за DropMU , "ЗАПАДНА А?" Щото нещо вече не са по 50+ онлайн та даже 10-15+ .. :)
Ta са на всичко отгоре пак рес. Окей, малко рефрешване. Ама не са зор та зор ДропМУ та дроп му, на ти дроп му - стана ли нещо по-различно и интересно от другите сървъри ? Не, макснаха си и до там. Някви ПК евенти, и сигурно МОЩНИТЕ ВИПове ..
Т'ва е МуОнлайн... Нещо почвам да не виждам смисъл от тая игра.
 
Нещо почвам да не виждам смисъл от тая игра.



че кога си виждал смисъл ? в кое, непрестанното псуване, бъгване и разбира се клавиатурните бойци. Това е Му: пушиш една трева и почваш да се смееш на глупаците.
 
  • Like
Reactions: GLOBAL
Офф оффф...
"Западана, а?", ма западна щото той се отнася пак несериозно. Т'ва всеизвестно..
Да не почваме да говорим така и за DropMU , "ЗАПАДНА А?" Щото нещо вече не са по 50+ онлайн та даже 10-15+ .. :)
Ta са на всичко отгоре пак рес. Окей, малко рефрешване. Ама не са зор та зор ДропМУ та дроп му, на ти дроп му - стана ли нещо по-различно и интересно от другите сървъри ? Не, макснаха си и до там. Някви ПК евенти, и сигурно МОЩНИТЕ ВИПове ..
Т'ва е МуОнлайн... Нещо почвам да не виждам смисъл от тая игра.

Еи Мишо няма да ми замесваш сървъра с вашия шибан проклет сървър ясно ли ти е ???
Сървъра го рескаме не по свое желание а по желание на играчите така че недей да лаеш преди да си научил подробности след рестарта пак ще си има толкоз дори повече онлайн :D: така че айде хващайте баира.
 
  • Like
Reactions: GLOBAL
Баира на кура щи фана сигурно. Не говори като даже не можеш да се замислиш и да разбереш какво пиша. Не говори напразно, и не ме мешай там където ти не е кура ;) Първо не съм от DAGN , второ не съм го казал за да почнем пак хранилката , ако ти е известно. Ако бях много неща щяха да са много по-различни и щеше да се усеща присъствието. Но не, няма ме от няколко месеца. С никой от дагн не поддържам връзка, даже не ги следя.

Мишо, не знам кой е, ама може и така да се казваш, не знам.
Не ме касае дали по твое или нечие желание го рескате. Подробности не ми трябват, защото аз го наблюдавах всеки ден от както е пуснат. И видях как си заминават хората и бройката на онлайна намаляваше - и нормално, всичко с времето си. Не съм казал че няма да има хора след реса и че не е имало 100+

Но пак, погледни другите изречения от миналия ми пост:
Стана ли нещо по-различно и интересно от другите сървъри ? Не, макснаха си и до там. Някви ПК евенти, и сигурно МОЩНИТЕ ВИПове ..
 
Баира на кура щи фана сигурно. Не говори като даже не можеш да се замислиш и да разбереш какво пиша. Не говори напразно, и не ме мешай там където ти не е кура ;) Първо не съм от DAGN , второ не съм го казал за да почнем пак хранилката , ако ти е известно. Ако бях много неща щяха да са много по-различни и щеше да се усеща присъствието. Но не, няма ме от няколко месеца. С никой от дагн не поддържам връзка, даже не ги следя.

Мишо, не знам кой е, ама може и така да се казваш, не знам.
Не ме касае дали по твое или нечие желание го рескате. Подробности не ми трябват, защото аз го наблюдавах всеки ден от както е пуснат. И видях как си заминават хората и бройката на онлайна намаляваше - и нормално, всичко с времето си. Не съм казал че няма да има хора след реса и че не е имало 100+

Но пак, погледни другите изречения от миналия ми пост:

Не искам нито ти никой някой друг да дава подобни коментари за нашия сървър ясно ли ти е ?
Какви ти няколко месеца те преди няма 1 месец го реснаха сървъра и ти играеше главната роля :D: аиде стига толкова спам от мене ако имаш нещо да ми лафиш ми пиши на ЛС
 
Стига спам ! Колкото до сървъра изглежда ми доста добре ;)