[Release] Dark Style Web Site 4.4.1 Lite Edition

UPDATE 6 - in first post
-Fixed download manager
-Don't block acc when register
-Fixed Top 100 Characters
-Fixed Online Module
-Added Ban Log Module ( /?pg=banlog )
-Server-Info decoded
-Fixed char info module
-Fixed PK Clear
-Fixed Guild Info Module
-Fixed security when port not 80
-Fixed char info module( "_","/" in name)
-Fixed Top 5 nick hide
-Fixed Page Manager
-Added Stats Repair Enable/Disable(config.php -> $StatsRepair['is_enabled']) [Must be disabled if 65000 max stats!]
-Fixed some html code in template
-Added all sub-pages in Page List
-Fixed rules link in Register
-Fixed php error in Reset
-Fixed Security

P.S. Full website was reuploaded.New users no need to download patch.->
първия линк е подновен .. Хората който за пръв път свалят Уеб сайта не е нужно да свалят пача !!
 
Too good to be true... it's secured too :) Good work proffesor :;):
 
искам да попитам на този саит може ли да се добави модул които да показва наи доброто СМ БК ЕЕ МГ и ДЛ в лявата му страна за по добра симетрия възможно ли е?
 
ами отваряш топ 100 и от там топ 100 бк, см... ?
 
аз питам дали може на главната страница да се добави както го има на X-Web.
 
А да попитам как да сложа ZendOptimizer ?!
 
ако използваш последните версии на Хампп си го има.. само трябва да го активираш в някой случай
 
един от ra....zone каза че тоя веб е имал 1 дупка...?
 
При мен имаше проблем ... Пуснах го, намерих си този оптимизатор , пуснах го , след това не можех да се регна, не можех да влизам в сайта ... Пробвах да спра md5 - същия к_р ...
 
а 1 ми каза, че е видял Дядо Коледа снощи да кара пиян ?
 
възможно от дядо коледа всичко се очаква...

WEB-a има бъг при top100 guilds за guild notice писше guild notice и в края показва сериала на сървъра.
 
нз за вас ама аз съм вече 1 месец с него и нямам никакъв проблем.
 
хора уеба нещо не ми тръгва....пиша си ип-то и накрая /instal.php и ми излиза следният ерор:Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.



--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.33 Server at 87.120.179.181 Port 80
 
а попълни ли sqlaccount .. password? всичко както си му е реда? и използваш xampp римерно..
 
Last edited:
маняк наиш ли ко кажи си скупето да ми обясниш щото с сайтовете съм много зле...особено с пхп...нищо не моа разбера ...
 
маняк наиш ли ко кажи си скупето да ми обясниш щото с сайтовете съм много зле...особено с пхп...нищо не моа разбера ...
Няма скайп :doh: