[Release] Dark Style Web Site 4.4.1 Lite Edition

може пък да имам ? както и да е не искъм да бъда обезпокояван постоянно.. като се има предвид че в последните седмици/месеци моментите за почивка са ми силно ограничени

по въпроса.. погледни из някой теми / гайдове как се инсталира подобен уеб и прочие..
 
може пък да имам ? както и да е не искъм да бъда обезпокояван постоянно.. като се има предвид че в последните седмици/месеци моментите за почивка са ми силно ограничени

по въпроса.. погледни из някой теми / гайдове как се инсталира подобен уеб и прочие..

Вярно е ;0 Щото само с masanger сме чаткали буквички и за т'ва си мисля ,че намаш... (а може и да нямаш ::D: )
 
clamp Оправи Линковете Че немога да изтегля пачовете
 
i use xampp and i have installed the zend optimizer but it keeps telling me when i try to install to get the zend optimizer .. btw this web is secured, right ?
 
..

No your Xampp is not instalated right. Look for a tutorial of how to isntall you xampp . The web is working like a dream . Respect Dude you did a great job.


!!!!Edit: Problem Solved
 
Last edited:
някой да има работещ линк за сваляне ?
 
Как се включва или инсталирва Zend Optimizer ?
В нета намерих това :
Zend Optimizer - Can be enabled from php.ini (in xampp\apache\bin\php.ini), search for zend.ze1_compatibility_mode = Off, change Off to On (that means delete "Off" and write "On") и го направих,но пак не тръгва сайта....