[Help] Dark Lord

XaoS

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Как да развия ДЛ така , че да бие сам /AFK/.Искам да е само за AFK да бие с Гаргата и Коня.Какво трябва да качвам само Command ли или и Strength или ....не знам за първи път играя са Лорд.Помагайте :2:
 
Как да развия ДЛ така , че да бие сам /AFK/.Искам да е само за AFK да бие с Гаргата и Коня.Какво трябва да качвам само Command ли или и Strength или ....не знам за първи път играя са Лорд.Помагайте :2:
на 2-те качвай
 
на 2-те качвай

OK ,но сървъра е до определен брои точки 18 000 (20 реса) общо как горе долу да ги сложа няма ли някакво съотношение.Точките се запазват след рес ето таблицата с точките на всеки рес.

Как де ги слагам в какво съотношение.Пример на 2-3 рес (като има около 5 000 точки)
Стр-3000
Аги-1000
Вит-20
Ене-300
Ком-1000
Дайте пример по които да се ориентирам какво съотношение са спазвам.Мерси :blush-anim-cl:
 
ти си заеш xD 2500 на command и 2500 на strength и понякога качвай agility примерно през 3-4 реса само agility
 
Мерси за помощта само още нещо ancient опциите например Eplete Scale Set
+5% Wiz. dm.
+10% Critical dm.
+10% Exc. dm.
Дали "работят" и за Гаргата и Коня :bye1(think)
 
Така направих ДЛ ми на мах(20 реса-18300 точки) ще помогнете ли да му сложа точките за двубой.Имам сет Leather с full opt. +9.Аз мисля да с:
Str-600-за оръжието не знам за сега колко,но повече от 600 няма да е
Agi-4000-
Vit-5000
Ene-8000
Com-400-за бъф

Какво ще предложите вие ?