[Release] DangerMu Intro

да но в случая не се пита какво ще направиш ти.
 
Сложи го и напиши "all rights reserved" както си написал в сайта "си" ^^

Снг не си поплюва (y)(y)(y) само така тоя серино е такав идиот че няям думи
 
оспамихте цялате тема кфо на кой му харесва и кое има смисал ако не ти харесва не го гледаш пишеш едно не ми харесфа и тфа е стига сте се задълбочавали в спорово за глупости...

харесва ми 8/10 :) (за кода)
 
Last edited:
Снг не си поплюва (y)(y)(y) само така тоя серино е такав идиот че няям думи

Има ли смисъл да си мълча.. то такива идиоти няма никъде ,а darkmaster незнам що го търпи тоя... 90% от мненията му са от сорта на :

(rofl)(rofl)
или
10/10 (даже незнае к'во е т'ва...)

оспамихте цялате тема кфо на кой му харесва и кое има смисал ако не ти харесва не го гледаш пишеш едно не ми харесфа и тфа е стига сте се задълбочавали в спорово за глупости...

харесва ми 8/10 :) (за кода)


нали за това е форум ... не съм се родил научен ,питам за да разбера ...
 
Too simple for me ... But u made it easy by adding config so ill give 5.5/10
It can't be hard for anybody who is learning php,its 6-7 images,if function and 4-5 lines css as i have written in my 4-st post.
 
protect that is only thing i like ... The way u made easy , try making same style but different colors and show us pic and see which one is better ;] soon i will release my intro too...and show u guys wat a designer i am xP
 
Last edited:
protect that is only thing i like ... The way u made easy , try making same style but different colors and show us pic and see which one is better ;] soon i will release my intro too...and show u guys wat a designer i am xP
I will say again that i am not the designer,the designer is Lycan(Chavdar),he draw the design,i code it.
 
I like it! And I like it better than z0r7ex's intro!
 
ultra nobody asked u which one is better ... I am not good designer but im trying ... Im still learning php so wat can i do if this one is better :]
 
Relax, will ya?! Can't I say freely what i think?
 
абе няма значение дали е моито по хубаво или обратното важното е че имате избор кое да сложите и на единия ако не му харесва едното ще му хареса другото :)