[Release] DangerLinkMu Server Files

Като за начало ти трябва апаче+асп за да подкараш асп файловете на сайта.
А след това мисля че сайта няма инсталация и ще трябва да гледаш по асп файловете и да видиш кои таблици трябва да добавиш.
 
Game Servera дава Dont Send ... някой можели да помогне иначе файловете тръгват..
 
При мен дава dont send ама преди това дава 6-7 грешки някой да помогне OS: Win xp profesional sp2 може ли да дава грешките защото нямам framework ?
Естествено! Game Servera ти дава донт сенд защото липсва сложи си framework 2.0 и гейм сървъра ще се оправи..
Другите ерори са от неправилна конфигурация! :)
 
Незнам какво се оплаквате от тия сървър файлове без проблем ги подкарах даже не си помислиха за грешки като се има на предвид ,че съм с рутер :) Искам само да попитам работи ли това за exp. в commonserver , защото гледам ,че са хард на 100 ехп. но аз искам да го направя около 500 дали ще стане ???
 
Ако искаш и 9999 го направи :)
 
y0ka фаиловете са супер, но има един гаден бъг, см-то като направи мана целия бъгва като го килваш,неможе става само мис мис мис мис мис мис ... някои да каже нещо ?
 
Трябва да си направиш формулата за mana shelda има много теми,използвай търсачката ;)
 
Какво има да ти помагат ?! Сакат ли си ? Обясних какво трябва да направиш или да търсиш . ;)
 
е кат немога , някои ще помогне ли ?
 
няма какво да ти помагат сам тра си наглаисш формулата
 
ще ми кажешли поне формулата ще съм ти задължен
 
Абе "приятелю" има търсачка ти казах . Пиши Mana Sheld и намирай !
 
От 1 час вече се мъча и не става и не става , не вади никакви еррори при стартирането на сървара , пробвах и с 2та порта ... и пак ми дава дисконнект като влизам :x
 
Който си направиш. Максималният левел е 350.
 
  • Like
Reactions: ElvenMu