[Release] DangerLinkMu Server Files

Като вляза дисконект ? Някакви идеи ? С какъв порт се влиза 44405 ?
 
Dungeon порта не е 44405 погледни във connect server или го отвори със CS Port Changer :)
 
а колкото до теб darkkingh кат не можеш да правиш сървър къде си тръгнал да разправяш дали са оригинални или не са аз познавам лично y0cata и живея под утях и знам че са оригинални това че ти не можеш да влезеш и да ги тестваш да видиш дали са оригиналните твой проблем..тъй че дай Thanks на y0cata щото щеше да видиш Дангерлинк Файлове през ей тоя (finger)..Съжелявам за двойния пост но се изнервих..
 
Last edited:
видяли че можеш и че са оригинал ? :)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Извинявам се момчета просто съм малко "заблеян" по момичета :) че чак не видях че FireWall Е "ПУСНАТ"
Още един път се извинявам !!!
 
оправи ли се ? ако имаш някакъви въпроси пиши на скайпа ми :)
 
Как да направя админ акаунт? (тоест да променя обикновен акаунт към админ акаунт)
 
Ами да ти кажа чесно ейся го измислих това фентазу (rofl)
Начи както е сайта пример: http://mymuonline.com/ , ша си направи една папка в "htdocs", "admin" и след този "admin (слагате ацц-то на който ще е админ или нещо друго) примерно "adminindiana91"
и ще се отвори така: http://mymuonline/adminindiana91/
След това влизате в " htdocs/adminindiana91/ " Там ще поставите администраторския едитор 'btw" препоръчвам админ панела на "дамиан".
Инсталиране на датабейса нужен за да функционира админпанела. Просто отваряте следния линк http://mymuonline.com/adminpanel/install.php и натискате бутона GOGOGO и сте готови. И не забравяйте да изтриете install.php
Отваряте файла config.php който е в админ панела на дамиан и слагате вашата парола за sql-a и акаунта и паролата с които админa ще се логват.
След тази кратичка операция следва да добавите в сайта на вашия сървър
http://mymuonline.com/admins.php (или administrator.php, admin.php)
Там кадето пише името на Администраторския герой, и на края добавяте линк за админ панела в (administrator.php, admin.php, admins.php)
Пример: "You AdminAccount" да пише след на администраторския правоъгълик.
Или може тази стъпка да не я правите ами той (администратора) да помни какво трябава да напише след сайта.
Това е!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Забравих да дoбавя :D
Написал съм го разширено защото има някои хора които не знаят за какво става, та да им е ясно :)
 
Last edited:
Две грешки ми дава:
1.EventDBSet ODBC Connect Fail
2.SQLSTATE:IM002,diagnosis;[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified
 
What about Client ? cuz i use 97d Client and server its online All done! With no errors! but i see disconnect :/
 
Две грешки ми дава:
1.EventDBSet ODBC Connect Fail
2.SQLSTATE:IM002,diagnosis;[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

Някой да помогне? (wheh)
 
Някой да помогне? (wheh)

Виж си настроиките на евент сървъра как се свързва с одбц и провери и одбц тата ;)
 
Две грешки ми дава:
1.EventDBSet ODBC Connect Fail
2.SQLSTATE:IM002,diagnosis;[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified
Каде ти я дава тая грешка?
 
При стартирането на MuServerStartup
 
тва ти е от датасървърите оправи си одбц-тата..
 
Две грешки ми дава:
1.EventDBSet ODBC Connect Fail
2.SQLSTATE:IM002,diagnosis;[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

Пусни ODBC.reg и си готов.

What about Client ? cuz i use 97d Client and server its online All done! With no errors! but i see disconnect :/

Version is 00.97.25 serial number is BoToVeTeDaMrATDL Edit Main.exe with main editor.
Port is 48783
 
  • Like
Reactions: g0mez
Пусни ODBC.reg и си готов.



Version is 00.97.25 serial number is BoToVeTeDaMrATDL Edit Main.exe with main editor.
Port is 48783


Благодаря за това :) Толкова много си блъсках главата защо и аз немога да вляза в сървара ми, то бил port-а :) странно но никъде не видях да го пише


А относно файловете ... нямам думи... 10000000/10 супер са :)
 
Last edited: