[Help] Dangerlink Files Disconnect

LaMeRcHo

New Member
Joined
May 13, 2010
Messages
23
Reaction score
2
Здравейте, пиша тази тема, ако някой може да ми помогне. Става дума за дангерлинк му files. Та да сподела проблема. Влизам в игра сичко наред подкарах сървара но има един проблем играя 2 минути и дава disconnect моляви помогнете.Ако има други files 98r като на Dangerlink Mu Files някой да ми ги даде. Благодаря предварително :)
 
тъй де обърках са с къв порт
 
(rofl)
Пита те с какъв порт пример : 44405, 55901....
 
....... ника ти ти отива много
overLucked место да се праиш на интересен помогни ако можеш ако не, трай си! А колкото до порт-а 55901 :)
 
порта за влизане е : 48783
Пробвай и пиши.
 
  • Like
Reactions: dechi
overLucked место да се праиш на интересен помогни ако можеш ако не, трай си! А колкото до порт-а 55901 :)

да ви имам неблагодарниците смотани, аз ли са прая на интересен злетак такъв, ти малоумен ли си къв си, питам та с къв порт влизаш оня ми вика къв порт....... ебахти малоумника не мога да са сдържа без да та наредя....... ми и 9999999 пъти да влезеш с тоя порт 55901 много ясно, че ще та дисконектни вземи прочети урока за правене на сървър.......
 
Мерси сега ще пробвам да вида дали ще стане ако не пак ще драсна :)
 
да ви имам неблагодарниците смотани, аз ли са прая на интересен злетак такъв, ти малоумен ли си къв си, питам та с къв порт влизаш оня ми вика къв порт....... ебахти малоумника не мога да са сдържа без да та наредя....... ми и 9999999 пъти да влезеш с тоя порт 55901 много ясно, че ще та дисконектни вземи прочети урока за правене на сървър.......
(nod)
 
порта за влизане е : 48783
Пробвай и пиши.

Да това е порта :) Блъсках си главата повече от седмица за да разбера от къде идва този disconnect (headbang):D
Thanks :)