[AD] DangerLink 98r Exp: 111x Drop: 60%

Пак ли на ново почваме ?
 
Не, преди да спра сървъра го бях върнал два дни назад, така че от там продължава.
 
Ново в сайта - вече може да депозирате ресурса Blue Feather в сайта.
До дни ще бъдат активни опциите да се добавя лък на предмет с ресурс от играта (stone или rena), също така ще бъде сложена вот система с postback, от която ще се печелят кредити+stone или rena.
 
Всяка вечер в периода от 18:00ч. до 24:00ч. ще се провеждат между 1 и 3 най-различни евента, според това колко ще бъдат участниците и какъв ден от седмицата е. Евентите ще започват в произволен час в диапазона посочен по-горе и ще бъдат различни на брой. Успех на всички!

По добре махни това , нищо не сме видели от сигурно 3/6 дена , не си влизал няма смисъл от тая информация...

Проблеми.
Оправи си седмичните евенти (не се рескат).
Направи нещо , от което да ти живне играта и интригата в играта. (Тия куести уж 2 дена а стана 2 седмици...)
Оправи скай евент , нищо съществено , не пада от 20 ская бози само с 1 опция реално.
Сайта показва грешна информация , от към победи скай,бц,дс и подобни при налични (60точки в общата класация ми показва 65355 от сорта..
Имах депозитни към 5 пера , да пробвам опцията , която си сложил единия ден ми ги дръпна имаше , нещо от сорта на (xttp) pero и тнт , некви грешки в сайта ... мен ме страх да сложа , нещо с тоя сайт пичага..
 
Last edited:
Стига с тези стари версии е ... сезон 12 има, тук в България още сме на 97 ...
 
Стига с тези стари версии е ... сезон 12 има, тук в България още сме на 97 ...

+1


П.с да те поправя вече има сезон 13 !
 
Last edited:
Всичко си му е перфектно :) Потребителя DangerLink Mu, има правото да гледа какво ще става от вип залата.

Гледам ама не виждам (rofl)(rofl)(rofl)(rofl)
 
Всяка вечер в периода от 18:00ч. до 24:00ч. ще се провеждат между 1 и 3 най-различни евента, според това колко ще бъдат участниците и какъв ден от седмицата е. Евентите ще започват в произволен час в диапазона посочен по-горе и ще бъдат различни на брой. Успех на всички!

По добре махни това , нищо не сме видели от сигурно 3/6 дена , не си влизал няма смисъл от тая информация...

Проблеми.
Оправи си седмичните евенти (не се рескат).
Направи нещо , от което да ти живне играта и интригата в играта. (Тия куести уж 2 дена а стана 2 седмици...)
Оправи скай евент , нищо съществено , не пада от 20 ская бози само с 1 опция реално.
Сайта показва грешна информация , от към победи скай,бц,дс и подобни при налични (60точки в общата класация ми показва 65355 от сорта..
Имах депозитни към 5 пера , да пробвам опцията , която си сложил единия ден ми ги дръпна имаше , нещо от сорта на (xttp) pero и тнт , некви грешки в сайта ... мен ме страх да сложа , нещо с тоя сайт пичага..

Ти където го защитаваш не разбра ли че нищо неможе тоя човек!!
И все някой трябва да му върши работата :D
 
По скоро искам да му кажа , че като прави тия леки , неща и да не прави нищо реално си губи и малката аудитория , който сме при него...
Нямаш време за дадено , нещо не му се отдавай , просто е така , ние се нервим много , щото даваме време накрая се подиграват...

Като изцепката с (спирам сървъра , няма да го има повече и 2 дена , по късно опа сървъра пак е онлайн).
Даже не работи вмомента , какво да кажа ....... (\ :mad: /)
 
Last edited:
По скоро искам да му кажа , че като прави тия леки , неща и да не прави нищо реално си губи и малката аудитория , който сме при него...

Винаги е било така при него сам си е развалял сървъра а беше много вървежен
 
Много се радвам, че съм Ви тема на разговор. Благодаря Ви :)
 
Online сме, извинявам се за причиненото неудобство! Ресовете са увеличени с общо 4, за да наваксате и са общо 28. Опита ще бъде увеличен двойно следващите три дни до 10.12 включително!
 
хахахахаха отново големия старт :D :D :D само един глупак не знае кога да се откаже
 
Е и без това , няма какво да се цъка , ще чакам да видим , какво ще стане сега . -_-
 
то е ясно само като се види кой го държи :D
 
Last edited:
те регистрациите са му 2 пъти по малко от мойте онлайн играчи :D
 
Мина 1 месец и хайде рестарт xD на всичкото отгоре дори не е пуснал 1 тема да каже, че сървъра ще се рестартира иначе днес старт ще прави LOL
 
Hall of Fame
MuOnlineWebs
DangerLink войни, първия Hall of Fame ще се проведе, когато достигнете 34 резета. Това ще се случи на 18.03.2018г., а битката ще се проведе от 20:00ч.

DangerLink warriors, the first Hall of Fame will take place when it reaches 34 resets. This will happen on March 18, 2018, and the battle will be held from 08:00PM GMT+2