[AD] Danger Mu Hard 97d+99i, 150x, 60%Drop rate, 3D Camera

2/10 Сървърът като цяло е добре направен , но има 2 човека вътре(и са само те) , които са пълни ламери ,които са на по 300лвл единия с exl.Dragon Set , другия с exl.Black Dragon (това сигорно са к*рвите на "администратора") единият като ме видя каза ти си "capote hack"
което просто ме отказа да го играя , защото се обедих че това е пак от онези тъпи еднодневки пълени само с ламери....
Сега сигорно измисления администратор ще ми изтрие поста но... нищо ...

Направате 1 свястен сървър в който няма такива измислени пишлемета!
Извинявам се за спама!
Но просто искам да обясня на хора които мислят да го почват как стоят нещата !

ей лаинар ти тихо аре да та видим ти къв сървър ша напраиш бе боклук курвата си ти ..

браво митаче 8/10 има още неща върху който трябва да поработиш :)
 
ей лаинар ти тихо аре да та видим ти къв сървър ша напраиш бе боклук курвата си ти ..

браво митаче 8/10 има още неща върху който трябва да поработиш :)

Ти си бил много тъп бе ... Какво съм казал за сървъра ? Даже казах че е много добре .... Пффф... Всичките много знаете ... Дай да се спори и да псува... Жалки сте !:D

поне mi7aka излезе пич и провери за какво става въпрос !
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
Ти си бил много тъп бе ... Какво съм казал за сървъра ? Даже казах че е много добре .... Пффф... Всичките много знаете ... Дай да се спори и да псува... Жалки сте !:D

поне mi7aka излезе пич и провери за какво става въпрос !
аз ли сам прост бе балък смотан ? жалак си ти митака има 2-ма ок ти колко ще имаш нула звено ! .... пич скрии са ;)
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
аз ли сам прост бе балък смотан ? жалак си ти митака има 2-ма ок ти колко ще имаш нула звено ! .... пич скрии са ;)

xaaaxaa всичките сте големи мъже .... ттцтцтцт... на мен к*рви не ми трябват .... намери си ти че като гледам по това колко си тъп ... девствен ще си умреш ... !
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
xaaaxaa всичките сте големи мъже .... ттцтцтцт... на мен к*рви не ми трябват .... намери си ти че като гледам по това колко си тъп ... девствен ще си умреш ... !

хахаха еи пишлеме такова на тебе курви не ти тряят щото ти си курвата междо другото ти не са претисняваи за мене дали ша умра детствен или не ^^ то вече на тебе отдавна са ти я отнели кат са ти го мушнали анално в дупарката затва си мълчи и си траи ;)
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
хахаха еи пишлеме такова на тебе курви не ти тряят щото ти си курвата междо другото ти не са претисняваи за мене дали ша умра детствен или не ^^ то вече на тебе отдавна са ти я отнели кат са ти го мушнали анално в дупарката затва си мълчи и си траи ;)

хахаах аз не се "претиснявам" защото като те гледам си 5-6 клас много ти остава още ... дано ти се отвори парашута (ако знаеш какво означава)...
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
хахаах аз не се "претиснявам" защото като те гледам си 5-6 клас много ти остава още ... дано ти се отвори парашута (ако знаеш какво означава)...

хахахаха пишлеменце бая повече от 5-ти 6-ти клас сам ;)
когато пишката почне да ти става тогава ела и ми са прави на мъж ;)
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
Ае да идете да се разберете другаде,не в тази тема?
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
хахахаха пишлеменце бая повече от 5-ти 6-ти клас сам ;)
когато пишката почне да ти става тогава ела и ми са прави на мъж ;)

хахаа ако искаш си дай скайпа да се разберем че оспамихме на момчето темата да ти обяснявам колко си зле !
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DeScoMantic
хахаа ако искаш си дай скайпа да се разберем че оспамихме на момчето темата да ти обяснявам колко си зле !

Вие се сетихте кога да си искате skype..
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
Internet-a na host-a sprq...nadqvam se utre vsichko da e nared :(

Не беше интернета а шибаният ток в впрочем той спря за 10 мин и аз да го изчакам във леглото и съм заспал за 2-3 часа :D
 
  • Like
Reactions: DeScoMantic
хахахаха пишлеменце бая повече от 5-ти 6-ти клас сам ;)
когато пишката почне да ти става тогава ела и ми са прави на мъж ;)

omfg аре няа каам кой клас си...