[Release] Damned Web Beta 7.4

ей майкави грозна серино кфо си едитнал ве келеме сичко съм прайл по дизайна на бгзоне такъф смисал картинки и глупости написали ми гредити че картинките са от бгзоне пък серино дето нищо незнай е поправял модули засрамете се ве се крадете измеслете нещо ваше нал сте велики аре да ви видим като сте велики направете нещо бес да копирате веднъж ..

Няма нищо ваше във този сайт
апък го кръстили "Damned Web Beta 7.4"
 
Last edited:
ей майкави грозна серино кфо си едитнал ве келеме сичко съм прайл по дизайна на бгзоне такъф смисал картинки и глупости написали ми гредити че картинките са от бгзоне пък серино дето нищо незнай го е поправял засрамете се ве се крадете измеслете нещо ваше нал сте велики аре да ви видим като сте велики направете нещо бес да копирате веднъж ..

по-полека ни серино си го знаеме че е ламенце дето само краде и си присвоява ...
 
просто се изнервям нищо немогат да направят и крадат и накрая кращават website с тяхно име те са го праили да е*а нобовете
 
server: Skyline
server is from: Bulgaria
version: 99b+
experience: 9999x
drops: 80%
mobs hp: 100%
bless bug: On
reset lvl: 400
reset zen: 20 mil
reset points : 1000
points per level: 5/7

<< succes rate >>
- item +10 succes rate: 85%
- item +11 succes rate: 80%
- item +12 succes rate: 75%
- item +13 succes rate: 70%

items in shops: Armors,boots,helms,gloves,pants +9
maximum level: 400
max resets 999
clear inventory: No
clear skills: No

banneruag.jpg


website: http://skylinemu.sytes.net/index.php

ай баннете го тоя педал по ип че взема ме нерви вече ...
 
тоя сайт е много чупен и не е 99% защитен тоя кфо си ги насосва
 
why cant connect

Access forbidden!

You don't have permission to access the requested directory. There is either no index document or the directory is read-protected.

If you think this is a server error, please contact the webmaster. ?
 
why cant connect

Access forbidden!

You don't have permission to access the requested directory. There is either no index document or the directory is read-protected.

If you think this is a server error, please contact the webmaster. ?

Delete this file .htaccess.