[AD] [D.o.A] - GaminG ServerS

lekov95

New Member
Joined
Dec 31, 2008
Messages
163
Reaction score
37
[D.o.A] - GaminG ServerS
[D.o.A] - GaminG ServerS Стартира на 30.03.2011 в тази колекция за сега са вклучени 3 сервъра
[D.o.A] - CSDM,
[D.o.A] - DUST 2 Only,
[D.o.A] - ClassiC
Сайт:[D.o.A] - GaminG
 
Браво за ентусиазма ти, но едвали ще ти подръгне с домейн и хостинг от hit.bg.
 
Браво за ентусиазма ти, но едвали ще ти подръгне с домейн и хостинг от hit.bg.

Да може би си прав, но нямам пари за чак такива екстри, ако някога събера ще пусна, но засега ще караме така :)
 
60 стотинки могат да ти осигурят домейн =)
 
Хайде всички идвайте сървъра е нов админи има малко набираме с СМС или чрез викане на хора за повече инфо SKYPE : acnapyx95
 
Порасни малко и тогава започни да се занимаваш с такива работи ;)
 
Е кво му е на възрастта, мъдрецо?
 
Какво ли... Надали има 9 години...
 
Аз мога да си създам скайп дето да пи6е dark76 ама надали ще е вярно... Ако беше наистина на толкова, едвали сайта ти щеше да бъде на hit.bg
 
Не мисля че ние сме хората който да му казваме каде да му е сайта но Аз лично ти препоръчвам да си смениш да е на Хит.То и колегите ти го казват но по различен начин.Такаче ако искаш да преоспееш смени хосто.ОК. :p
 
Аз мога да си създам скайп дето да пи6е dark76 ама надали ще е вярно... Ако беше наистина на толкова, едвали сайта ти щеше да бъде на hit.bg

Пич за разлика от някой богаташи аз немога да си позволя за платен хостинг защото 1-во ходя на даскало 2-ро брат ми е студент и всички пари отиват за него не мисля че имам шенс за платен хостинг ! ! !
 
Пич за разлика от някой богаташи аз немога да си позволя за платен хостинг защото 1-во ходя на даскало 2-ро брат ми е студент и всички пари отиват за него не мисля че имам шенс за платен хостинг ! ! !

Извинявай много , ама не вярвам да нямаш 3-4 лева за хостинг .. ;)
 
Защо пък да не... Може да няма възможност. Но има други безплатни хостинги, като 1gb.bg. Не искам да ме разбираш по грешно за предните постове :)