[Release] CzFWeb 0.4

Уеба не е на даркстийм а защити вирус е прав и аз сам написал
Security:Web Is Secured(by Bupyc XSS),Secure Files by DarksTeam
Вирус не стига че ти оставям кредитс ама и си недоволен

Говоря за картинката ти дето си написал Security by Respect
 
Говоря за картинката ти дето си написал Security by Respect

Той е драскал върху dev-а бе.. не е картинка :nod:
 
FeliXcat мисля че прекаляваш че си кандидатствал за модератор не значи че си нещо повече и че трябва да говориш много :)


Иначе верно weba e на darksteam

life много яко завиждаш а ::D: ти си мислише че като направиш classic emerald mu ще му вземеш хората на росен от сървъра ама не стана

respect забравил си да се добавиш в credits (Respect - че се излагам като куфладжия)
 
Last edited:
Прав си но мисля че няма нужда всички са против мене.. :d
 
Прав си но мисля че няма нужда всички са против мене.. :d

свиквай.. ама да не ти пука 9/10 кефиш ме че си по-дързък и не те харесват

хмм модулите страниците server info top players top guild за логин всичко е както на escape web.....само картинките си сменил.... не знам защо изобщо пишеш by respect като няма нищо от тебе...

а ако погледнеш същите тия файлчета ще ги намериш във почти всеки 1 уеб сайт :) тва че тука има 2-3 козметични реда ..
 
Тенкс за мнението пък имам и 1 Warning :D
 
е и ? това има ли значение за теб ? - не (това е важното)

смешното е че си "копирал някви странички" който ги има в всеки уеб.. и хората от тук не са ги писали ?! може да са добавили 1 2 реда може и да не са 1 господ знае :) форуми много уебове много , но малко са красивите.. (не казвам че този е, този само "става")
 
Пък и не виждам да съм крал точно CzFWeba от даркстийм мисля че копието на даркстийм е тоя уеб който рескиннах и ето кфо се получи не е точно оригинала ама става :) PIC::


 
Омг ти освен да копираш друго можешли ??
 
Искаш да кажеш че във всеки сайт като смениш точно 2 картинки: titlebar-ите ще получиш Escape Mu Style ? :D:D:D u are so funny ^^

Само копирате друго не можете........ Като ще Releasе-вате защо не слагате кредити поне......никога няма се научите да уважавате труда на хората коит са го правили.

Escape Mu Web

Credits: LiskO
Secure: Bupyc
има и още мисля но не се сещам... ти Respect къде изобщо се слагаш? Какво си кодирал по тоя Web?
 
Last edited:
Искаш да кажеш че във всеки сайт като смениш точно 2 картинки: titlebar-ите ще получиш Escape Mu Style ? :D:D:D u are so funny ^^

Само копирате друго не можете........ Като ще Releasе-вате защо не слагате кредити поне......никога няма се научите да уважавате труда на хората коит са го правили.

Escape Mu Web

Credits: LiskO
Secure: Bupyc
има и още мисля но не се сещам... ти Respect къде изобщо се слагаш? Какво си кодирал по тоя Web?

http://escapemu.com/?op=changelog
 
ти пък недей да знаеш много шото Няма му което да лаги повече от твойто и сайта се отваря бавно тайче се мачкай по добре и си събери пари за друга машина
 
100 кинта ми остават поне за разлика от тебе аз има от какво да събирам.И сървъра ми не е на pc-то на което играя ;]
 
Last edited:
И сървъра ми не е на pc-то на което играя ;] Да съм казал нещо такова?
 
Тези чертички по принцип имали ги ,защото са много грозни
 
Този рескин е хубав но защитата му как е ?
 
Last edited: