[Release] CS For Servers 1.6

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Cs-For Servers 1.6


Един добре направен Counter Strike от който можете да пуснете сървър на CS със 512 мб. рам и да не ви лаги.


Информация на релийза.
1.Добре настроен сървър който се вижда в цялата интернет и лан мрежа.
2.Добре настроен ServerStart.bat от който се пуска сървъра за минимален лаг.
3.Добре настроен HL guard от който се нуждае всеки сървър на цс(според мен)
4.Анти краш система
Когато например сървърат ви намери някои погрешен мап обикновенно се спира но този сървър е направен така че когато се получи това сървъра да се пусне наново ;).
Пакетат съдържа.
1.Counter Strike 1.6
2.AmxModX+hl guard.

Сървъра си го пускайте от server.bat и от там контролирайте нещата.
сървърат е настроен така че когато баннеш някого от играта прес амх не му даваш пермаментен бан(може да се банва само през ркон)това е настроено порати причината че някои сървъри имат смс система и за да не си правят гадно да не се банват пермаментли :П


Credits:ReSpEc7 & Zamunda.net
Download Link: Dox.Bg

USE BOOTON THANKS :p
UPDATE1
За да си настроите Кои мапове да се сменят влизате в csstrike и намирате mapcycle.txt там пишете маповете който искат да се сменят.Естествено за да използвате този mapcycle трябва да истриете другият които се намира в cstrike/amxmodx/configs там има още един mapcycle.txt който трябва да истриете ;).
За да настроите на колко минути да се сменят картите пишете в конзолата mp_timelimit 20 пример и маповете се сменят през 20 мин.
Ако изкате да банвате можете да го направите през конзолата просто пишете amx_bann (nick) (vreme) (reason)
Засега тези команди ще са ви от полза по нататак ще ъпдаитна с повече ;)

Update New Links:

DOX.BG
MEGAUPLOAD

Чрез слагането на нови линкове сам улекотил CS Classic Mod-a сваляйте за тест. ;)
 
Last edited:

namezas

New Member
Joined
Sep 8, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Който ми помогне за смс админ и да ми показва сървъра в интернет ще съм много благодарен и може да има и награда... Skype:brutalzzz
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Който ми помогне за смс админ и да ми показва сървъра в интернет ще съм много благодарен и може да има и награда... Skype:brutalzzz

пич като пуснеш този сървър който сам релийзнал бади сигорен че сървъра се вижда в интернет може сам да си го потърсиш в нета и ще видиш че е там

н.с недеи да сменяш мода защото това е един от най хубавите можеш само да премахнеш няколко плъгинга и работата ти става супер :mm:
 

namezas

New Member
Joined
Sep 8, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Ами с sms admin ще ми помогнете ли
 

Slackware

New Member
Joined
Oct 19, 2008
Messages
87
Reaction score
17
Пробвал съм го тоя ЦС, не съм забелязал голяма промяна. А и сега няма смисъл да го тегля и да пускам сървър, понеже нет-а хич го няма ^_^. Иначе браво :)
 

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
дай спеедтест да видим... може да не е от ЦС-са....

Ако е от ЦС-са Причини :

1.Много Плугини
2.Лоша Конфигурация
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
100% не е от плъгинги и т.н не пускате сървъра от там кадето трябва за това ви лаги и още нещо не правете hlds.exe на Real Time а на High така е по ефектно..
 

hawaii

New Member
Joined
May 14, 2009
Messages
6
Reaction score
0
А как да банвам...с този цс...че...
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
А как да банвам...с този цс...че...

Банва се прец Rcon.
Четете описанието бе хора за това сам го направил.
 

Dante

New Member
Joined
Feb 3, 2009
Messages
1,261
Reaction score
178
Защо ми дава тоя еррор като пусна старт.бат:

Някой има ли си на идея?