[Help] CryWolf Monsters

gorath

New Member
Joined
Sep 19, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Със S3 EP2 фаилве съм и имам следния проблем в CryWolf нямам монстери и евента не ми работи търсих по различни форуми но специално за този проблем няма много писано... сменял съм GS_CS с какви ли не на които пише че работи но резултатът е същият, в някои случаи когато се портна в CryWolf GS крашва започвам да си мисля, че този проблем идва от DB която използвам в един форум прочетох че трябва да си проверя WZ_CW_INFO тейбъла но в базата нямам нито такъв тейбъл нито процедура с подобно име... някой може ли да помогне???
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
GS_CS доколкото знам не се намира лесно.... а монстерите трявва да има нещо като MonsterSetBase_CW от там мисля
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
и аз така мисля,повечето евенти като:CryWolf,Castle Siege,Ilusion Tample правят проблеми заради ГС-то а ако макс стаца е 65000 тези които са макс не мгоат да бият монстерите защото мисля че няма фиксната версия за 65к....... :S
Това знам относно вапроса :)
 
Last edited:

gorath

New Member
Joined
Sep 19, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Оправи се наистина проблема е в GameServer.exe не в GameServer_CS.exe сега работи телепорта но се появява друга грешка вероятно при стартиране на Crywolf евента някой ако се е сблъсквал с тези грешки моля да помогне мисля че е от Monstersetbase но там всичко е ок не мога да видя нещо обаркано...
 

Attachments

  • error MU.bmp
    154.9 KB · Views: 15
  • error mu2.bmp
    154.9 KB · Views: 5