[AD] CreedMu Season 3 Episode 2

V!K!ChA

New Member
Joined
Sep 8, 2008
Messages
34
Reaction score
0
==ServeR InfO==
* Version: Season3 Ep2
* Experience: 99999x
* Drops: 80%
* Server UpTime: 24/7
* Bless Bug: On
* Points per level: 5/7
* Reset from: Web Site
* Reset level: 400
* Reset cost: 100000
* Max resets: 999
* Stats per reset: 1500
* Guild Create Level: 100
*MAX STATS: 65 000
*Box in shop: +1, +2, +3.

Fully Working Skill Three !!!

==SuccesS RateS==
* Jewel Of Soul With Luck Success Rate: 100%
* Jewel Of Soul Without Luck Success Rate: 100%
* Jewel Of Life Success Rate: 100%
* Chaos Machine + 10 Success Rate: 99%
* Chaos Machine + 11 Success Rate: 95%
* Chaos Machine + 12 Success Rate: 90%
* Chaos Machine + 13 Success Rate: 85%

==CommandS==
* /post command (Min Level 50)

==LinkS==
* Reg page: Register Here
* Client Link: Download Here
* Vote Link: Vote Here
 
Last edited:
човека иска да си пробута кредити на коз му (rofl)
 
1/10
Причини:
1.Копираш от козму :D:
2.eXp:9999x-Много такива му-та станаха
3.Weba е Супер Сух!
Причината че давам 1 е за труда кадето си положил да направиш сървъръ но се постараи повече има още много неща да се желаят :);)
 
за друго по-съм съгласен но за експириънса не можеш да го критикуваш - той си решава както и играчите, който ще играят.
 
просто съм зает човек и нямам време да се занимавам с допалнителни неща за това просто копнах на козму описанието (за което се извинявам :D ) и дабавих мойте данни .. харесва ми че е описано подробно (по нататък ще си направя мое описание, но сега нямам време) :) а уеба не е толкоа важен колкото сървъра ...
еxp нарочно е така защото макс статс е 65к и на рес дава по 1500 точки пак ще отнеме време да макснат . а и идеята ми е това да стане PVP сървърче не по цял ден да рънчат пичовете на някви дупки :D
 
Last edited:
просто съм зает човек и нямам време да се занимавам с допалнителни неща за това просто копнах на козму описанието (за което се извинявам :D ) и дабавих мойте данни .. харесва ми че е описано подробно (по нататък ще си направя мое описание, но сега нямам време) :) а уеба не е толкоа важен колкото сървъра ...
еxp нарочно е така защото макс статс е 65к и на рес дава по 1500 точки пак ще отнеме време да макснат . а и идеята ми е това да стане PVP сървърче не по цял ден да рънчат пичовете на някви дупки :D

ne 4e neshto bravo 4e iska6 da napravish server no pone kato pravi6 go pravi do krai ;] i togava go puskai ;]