[Help] Crash main.exe 97d99i

crazzybg

New Member
Joined
Sep 24, 2009
Messages
172
Reaction score
20
Здравейте DarksTeam писах в други 2 форума но всичките им
одговори бяха еднакви и естествено пробвани но не проработи нищо..
реших да пробвам и тука защото се намира все пак някой разумен който
може да помогне :) проблема идва при итеми с повече от 3 опции(става дума за exl options) .

пример : когато играч има в наличност оръжие или крила +11+28+3options
и се пробва да го вземе или само да го погледне той бива изхвърлен от клиента...

Пробвал съм със 4-5 клиента както и с alians client , с не пакнат майн както и 3-4 различни без защити или изкачащи прозорчета, пробвах и с различни launcheri както ме посаветваха в другите форуми но всичко си е по старому.

Благодаря предварително на всеки който отделил внимание да прегледа темата и за всяко напътствие което е дадено.


Edit : Пробвах да сменя настройките макса да е 16 add но пак крашва специално при
крилата на СМ 2 ри левел и при кундун стафа.

Искам и да добавя че при различнити клиенти страничния ефект е че или крашва или интерфейса се побърква. Размерите на квадратчетата на самите крила са 1:1 както трябва да бъдат
 
Last edited:
14:44:24 [ÈÎÎñ] ÈÎÎñ±£´æ [ADMIN][ADMIN] Ë÷Òý(0) Ãû³Æ(Seeks 'Book of Guide'!) ״̬(ÎÞ)
14:44:24 [ÈÎÎñ] ÈÎÎñ±£´æ [ADMIN][ADMIN] Ë÷Òý(1) Ãû³Æ(3 Kind of Treasures from Mu land) ״̬(ÎÞ)

тази грешка ми изкача при крашването на maina
 
Проблема само при теб ли се появява или и при други хора?
 
еми да речем на 70% от потребителите... пробвах с всяка информация която бе споделена с мене от main->client->gameserver->serverfile->drivers
но нещо не ми се връзва
 
Смени item.ini от файловете или като цяло смени файловете :D
 
ей братото дет спамна отгоре я обясни кат за тапан кат мен каде се намира туй итемс.ини и кои фаилове да се сменят ?
 
сигорно за сървър файловете ти приказва

Edit: Ползвай Тези Файлове и проблем няма да имаш :)
 
Last edited: