[Help] ConnectServer Error

От това, което открих в нета има вероятност да имаш вирус в компа. Сложи си Avast free и пусни една проверка. Ако не стане ползвай друг CS, който не е на BoR Team. :)
 
oreans.sys не е вирус,нито е част от вирус.
Това е драйвър от защитата на "Temida",но голяма част от Анти-вирусните програми го засичат като вирус.
Ако са чисти файловете,можеш да зададеш ConnectServer като изключение в настройките на Анти-вирусната(да не го проверява),
или просто да го смениш с друг.
Можеш да опиташ да го стартираш като Администратор.
Това е само при Windows XP.
Ако същите файлове ги подкараш под Windows 7,това няма да го има като проблем.
Свали си тази програмка,и макар че е с LifeTime лиценз (30 дни),ще ти свърши добра работа да оправиш някои проблеми по машината.
oreans.sys - At your option
Ако не знаеш как се ползва,и за какво служи, ето ти цялата информация в PDF формат.
http://greatis.com/unhackme/howto.pdf
 
Да прав си. По принцип знам, че някои вируси подменят оригиналния oreans.sys, за това предположих, че може да е това. :)
 
Стига вече с тези AVG-та и Avast-и, когато имаше Нортън Секюрити под чист дос или Windows 95/98, такива програми не съществуваха. И тогава се ползваше само Нортън от администраторите във всички държавни институции и банки. Или сигурно са били абсолютно заблудени да го правят? Как може да се доверявате на безплатните боклуци, които се правят за пари. Абсолютно неефективно, че и ги препоръчвате.




The Best Products
The antivirus field is huge; I currently track over 45 products. In a field that big there's room for multiple products to earn the title of Editors' Choice.

Three products share the Editor's Choice honor for best overall antivirus: Bitdefender Antivirus Plus (2014), Norton AntiVirus (2014), and Webroot SecureAnywhere Antivirus (2014). With its impressive sweep of the independent labs, Kaspersky Anti-Virus (2014) is another very good choice.
 
Last edited:
oreans.sys не е вирус,нито е част от вирус.
Това е драйвър от защитата на "Temida",но голяма част от Анти-вирусните програми го засичат като вирус.
Ако са чисти файловете,можеш да зададеш ConnectServer като изключение в настройките на Анти-вирусната(да не го проверява),
или просто да го смениш с друг.
Можеш да опиташ да го стартираш като Администратор.
Това е само при Windows XP.
Ако същите файлове ги подкараш под Windows 7,това няма да го има като проблем.
Свали си тази програмка,и макар че е с LifeTime лиценз (30 дни),ще ти свърши добра работа да оправиш някои проблеми по машината.
oreans.sys - At your option
Ако не знаеш как се ползва,и за какво служи, ето ти цялата информация в PDF формат.
http://greatis.com/unhackme/howto.pdf



Абсолютно съм съгласен... аман от тези просташки " Антивирусни" от новото време. Всичко, което го няма в базата им е вирус..:O
 
Честно казано ако говорим за антивирусни съм много доволен от Microsoft Security Essentials безплатна е стига да я изтегляш на оригинален Win и до тук ми е свършила чудесна работа, а за AVG 2015 (Free-update без да ме информира..) кучката не признава Exceptions за нищо.. Изтри ми половината пакнати .exe-ta докато с MSE нямам такъв проблем нито с пакнатите програми, нито с Exceptions
 
Честно казано ако говорим за антивирусни съм много доволен от Microsoft Security Essentials безплатна е стига да я изтегляш на оригинален Win и до тук ми е свършила чудесна работа, а за AVG 2015 (Free-update без да ме информира..) кучката не признава Exceptions за нищо.. Изтри ми половината пакнати .exe-ta докато с MSE нямам такъв проблем нито с пакнатите програми, нито с Exceptions

Към днешна дата няма по-добра анти вирусна програма от MSE за обикновените потребители. Добре си се ориентирал. От години я препоръчвам на приятели, клиенти и потребители.
 
  • Like
Reactions: knif3r