[Help] Client Serial

sharkyrulz

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
214
Reaction score
14
Здравейте! Имам малко тъп въпрос, но незнам какво да правя. Трябва ли освен main.exe да се сменя и serial-а на клиента и ако въобще е възможно това нещо как се прави. Питам понеже си пуснах едни файлове на S3EP2 и имам клиент, смених му IP-то в main.exe, но все още ми дава Disconnect. Благодаря предварително :rock:
 
да ест че трябва сериала на клиента да е като на сървър файловете
 
Serial Number и IP-то ти трябва да са ти същите и в main.exe като в това филе на сървърът ти:
D:\MuServer\Data\lang\chs\ commonloc.cfg
 
Значи ако те дисква пак на ацц и пасс е проблема, че маина с серияла несавпадат с този в фаиловете може да видиш какав е маина в гаме серера когато дисконектне ще ти даде еорор сериам и в скоби маина нещо такова!!!!
 
Къде точно се сменя serial-а в клиента? Аз мисля, че е в main.exe-то и ако е там как мога да го намеря?
 
взимеш 1 main editor и отваряш main.exe и те са 2 полета едното е за ИП др за сериала
 
Оле оле crazyboy ти сега ли падаш от небето тои ти говори за нови версибе човек не за 98р а за сезон 3 с хек едитора само Шарко др неми иде на ум!!!!
 
такаа лии ? ето ви 1 маин едитор за всички версии ( за старите не съм сигурен .. но за с2, с3е1, с3е2, с4.. няма проблем) тоз който ползвате може да е същия, не знам просто чета и поствам Цък
 
Връщам си думите просто мислех за маинедирор.ехе този варши супер работа 10ь
 
Мерси много ще ми свърши перфектна работа :)