[Help] Client for S3EP2

sharkyrulz

New Member
Joined
Jun 20, 2008
Messages
214
Reaction score
14
Здравейте! Някой може ли да ми даде долу-горе хубав клиент за Season3Episode2? Мерси ::cool::
 
Last edited:
кажи версията така С3 ЕП2 не много оточнително то има много версий 1.04x 1.03j 1.05H и още некви!
 
За да не правя нова тема, бих искал и аз клиент за Season 3 Episode 1 версия 1.02. Ако може чист. (под чист имам предвид да няма никакви начални картинки на сървъра, на който е бил и такива работи. Тоест да не се разбира на кой сървър е бил клиента.) Или поне ми кажете как да ги махна, ако не намерите. Благодаря ви предварително ;)
 
кажи версията така С3 ЕП2 не много оточнително то има много версий 1.04x 1.03j 1.05h и още некви!

Точно това ми е проблема незнам коя, в такъв случай ако може да кажете всичките версии и да почвам 1 по 1 да изпробвам или да ми кажете откаде да проверя нямам си и идея 1 приятел ми даде файловете..
 
Ами виж в Local Disk:\muserver\bin\cs.ini
Там би трябвало да има две версии. Кажи ги. Може и да не е така, защото аз съм на на season 1 не season 2.
 
ClientVersion = 01.04.01
ClientVersion_TEST = 1.04.01
VersionFileName = version.wvd
Ето това е пише, на кой main(client) съответства?
 
Last edited:
за сезон 3 епизод 2 ползвай на му-българия клиента тествал съм го не е лош добър е.. (само мисля имаше скинове на картите, но е лесно да ги смениш)
 
Става дума за пача към клиента... защото човека си е пуснал сървър, а няма клиент за дадения сървър.
 
Значи аз сверих с няколко сървъра и мисля,че е 1.04R версията, сега ще си потърся кракнат main и ще ви кажа дали ставам, а до колкото за клиента на MuBulgaria дайте някои свестен линк, защото тоя от сайта им нестава..
 
Last edited:
Някой има ли клиент за 1.04r версия? Немога да намеря никъде..
P.S. Оправих се ..
 
Last edited: