[AD] ClassicWorld 98r Exp: 10x Drop: 20%

Thanks for client.Maby Server admin add server in topsites? xtream ,gamesites200 and other game tops ... etc.I think people from other countries join and enjoy :)
 
1

Кофти постоянно се спира сървъра.... се диск се нещо става интересен е но като го спират постоянно как да се играя...
 
Хостера има проблем, преди 1 ден му се подпали кухнята, а сървърния компютър е към мрежата, и сега се налага да спира тока от бушоните и за това така, а няма UPS.
Както виждате гледа да го спира когато има най-малко хора он.
 
Last edited:
Извинявам се :)Дано скоро си оправи проблема..
 
Ако може малко да се намали ХП-то на животните в ДС.... с 10к ене съм и не мрат лесно... тфа е много гадно поне за мен.Ако може разбира се :)
 
Остави го това аз днес ядох бан защото админа влезе с героя си в дс и за да земе дс-то ме дисконектна..И после ме бан даже няма и причина..Никъде нито снимки...
 
Даже съм на 2-ро място в ДС !
 
NEMES1S, аз съм играч в сървъра и бях свидетел на случилото се с вас и не знам на какъв език да ти кажа, че когато "админа" е с нормален герой в DS няма как да те DISCONECT! Devil Square понякога дропва на тази версия.. Било е просто съвпадение, когато сте се карали.Никой няма да те дропи заради това, че си първи.. Биха те сложили дори в Залата на Славата.Спри да говориш глупости без да знаеш.Доколкото съм информиран те баннаха, защото напсува 2-3 играчи (без да споменавам факта, че от килване не позволяваше на слабото СМ Zareox да вдига levels.
 
Остави го това аз днес ядох бан защото админа влезе с героя си в дс и за да земе дс-то ме дисконектна..И после ме бан даже няма и причина..Никъде нито снимки...
Защо не кажеш що си банн?Отказах да ти напрая сървар и почна да ревеш,като ти чета из форума изказванията стигам до мисалта че можеш и сам а се молиш като циганин за вафла да ти напрая сървар.(happy)
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Гледам клиента сте сменили? Този явно има още по- добра защита :bigsmile:(cool):dribble::clap:
 
Даже 1 ден защитаваше от самите хора :D: :D
 
Защо не кажеш що си банн?Отказах да ти напрая сървар и почна да ревеш,като ти чета из форума изказванията стигам до мисалта че можеш и сам а се молиш като циганин за вафла да ти напрая сървар.(happy)
Батка ти ме банна даже и снимка намаше..
 
за какво са ми снимки на мене бе малко ли обиди и нарушения бях свидетел?
 
[UP]
Added Double Stats for Free
Добавен е безплатен Double Stats.
Весели празници!
 
  • Like
Reactions: VISITOR