[AD] ClassicWorld 97d99i Exp: 250x Drop: 90%

[UPDATE] Added Vote for Credits
attachment.php
 

Attachments

  • votereward.bmp
    46 KB · Views: 251
Добре изглежда... Според мен може да сложиш от DS да дава и зен, понеже гледам другите евенти дават награди, но без дс-то... Иначе 10/10 ;)
 
5/10 за всичко , Ратовете са като на dangerlink няма смисал да се копира :)
http://dangerlink.eu/news2

Абе ти си бил много тъпо парче. Кажи ми от кой град си лично ще ти донеса очила с последен диоптър защото като гледам си много сляп.

Къде видя да копира рейтове от DangerLink (katur)

Оценка за сайт: Въпреки че много хора го използват твоя ми изглежда някак си различен, доста труд е положен... 10/10
Оценка за сървър: Рейтовете и всичко друго е перфектно 10/10
 
Да ти дам ли картинките на SMтата които са отстрани с оправени крила (оправил съм ги да не са отрязани) и да не са обърнати в една и съща посока? Мисля че ще изглежда по добре :)
 
Да ти дам ли картинките на SMтата които са отстрани с оправени крила (оправил съм ги да не са отрязани) и да не са обърнати в една и съща посока? Мисля че ще изглежда по добре :)

Реших да те изпреваря :D:
 

Attachments

  • classicworldmu1.png
    classicworldmu1.png
    456.6 KB · Views: 13
  • classicworldmu.png
    classicworldmu.png
    456.5 KB · Views: 13
Реших да те изпреваря :D:

WTF това при мен е с черен фон :x

Прикачил съм по-добри (според мен)
 

Attachments

  • reclam.jpg
    reclam.jpg
    51.7 KB · Views: 13
  • reclam2.jpg
    reclam2.jpg
    51.3 KB · Views: 10
5/10 за всичко , Ратовете са като на dangerlink няма смисал да се копира :)
http://dangerlink.eu/news2

Не искам да коментирам... но ще го направя.

1. Не аз измислям Рейтовете на сървъра, за това има хора.
2. CWMU e с години пред долнопробното копие на mu.igri.net (mu.DangerLink.COM).
3. Копието го рескат през има няма 3 месеца. А ClassicWorld няма да се реска.
4. ClassicWorld има по голям UPTIME. Докато dangerlink.eu просто са го оставили на произвола на съдбата. Имало е моменти когато е бил с дни изключен без никой да го пусне.

Правя този коментар, защото ми се повдига когато чуя за този dangerlink.eu.
1. Ако небеше XTYLING да му пусне сървъра, хостера нямаше да знае какво е това Му Сървър.
2. Хейтвам dangerlink.eu, защото копираха името на mu.DangerLink.COM и използваха крадена База Данни като твардяха че им са я дали, за да развият сървъра.
3. Тази Дата База, твърдя че е открадната, защото аз я имах!
 
Last edited:
Интересен коментар на простовато парче. Мисля, че е време XTYLING да се намеси в тази тема и да ти обясни някои нещица или може би от село Плачковци така са те настроили? Успех с "перфектния сървър", но повярвай ми че Dangerlink си остава Dangerlink, а това е просто поредната еднодневка :) В момента може да е западнал, защото нямам време да му обърна внимание, освободя ли се ще видите какво става :–)
 
Интересен коментар на простовато парче. Мисля, че е време XTYLING да се намеси в тази тема и да ти обясни някои нещица или може би от село Плачковци така са те настроили? Успех с "перфектния сървър", но повярвай ми че Dangerlink си остава Dangerlink, а това е просто поредната еднодневка :) В момента може да е западнал, защото нямам време да му обърна внимание, освободя ли се ще видите какво става :–)

Аз вече имам впечатление за твоят сървър може би грешно, може би не.
Но то няма да се промени. Още от пускането му, не ме кефи.
По-точно конфигурацията е добра, но админа много лъже и от там това лошо впечатление за сървърът. Още от началото когато беше зел Базата Данни (от 2005-6 година) не спираш да лъжеш.

Едит: Не смятам да спамя повече в темата! Провел съм писмен разговор с шефа на unicsbg (Глобком) в който каза, че на никой не е давал базата данни.
 
Last edited:
Точно така, той сподели с нас оригиналните файлове и оригиналния уеб сайт, никога не е ставало думата за базата данни. Когато аз говорих с него, го попитах дали може да пуснем сървъра, защото имаме базата данни. Той дори не се поколеба и даде своето съгласие, след което го помолихме за оригиналните файлове. Прави си сам изводите кой е лъжеца, аз или този, който ти е наговорил глупостите :)
 
Пак ли този DangerLink,оревахте светъ за него,ще си изядете ошите,че не го пуснахте ти или ти или ти или ти или оня или третия,забравете го и си хейтвайте по-темата.
Относно сезон 6 Успех
 
  • Like
Reactions: ivowe3