[AD] ClassicMu 97d99i Exp: 150x Drop: 50%

Няма как да стане точно 6 турски мута играх и 6те бях баннат , защото съм бил българин. Което е тъпо защото те , като идват при нас ние тря да ги храним и да им даваме сичко един вид така изглежда. Неми пука , че вмомента е зле държава но аз не допускам и все още да ме мачкат такива мелези. С извинение :)
 
нашите българи са показали на вниманието ни, всичко знае, и различни мнения olsak ние, хората в
 
Телевизия не гледам изобщо,защото се манипулира,
и излъчват това, което искат да виждаме.
С политика не се занимавам - това е работа за пенсионери.
А новини за последно гледах през 1997г. ,
когато бях караул(в казармата), и то само защото чакахме да почне филма.
Относно сървъра...
И аз съм си избрал няколко държави,от които съм "отрязал" достъпът.
Всеки собственик сам си решава какво да прави и какво не.
Как ще го накараш/принудиш да уважава хора,
които парадират със своето негативно мнение(на лична основа) към народа му?!
"Уважение не се изисква,а се постига."
Не страдам от предразсъдъци,за да правя някакви изводи/заключения.
Въпросът е в това - защо не се опитате да сте малко над тези неща?!
Границата е много-тясна, и често не я усещаме, и я прекрачваме.
И ви гарантирам,че няма да ми видите мнението НИКЪДЕ и за НИЩО - от този момент нататък.
Писна ми да се занимавам с деца цял живот,
и да ме връщате при синът ми в 8-ми клас...
Поздрави и успех на всички.

Прав си от всякъде брат! Остави ги тея дечурлиги.. Мислят само за злоба новото поколение, ето защо сме на това "дередже" нека сами да си бият главата после, защото не осъзнават че всички сме хора, и не може да обвиняват някой за това какво е правил пра дядо му... Както каза не си заслужава да се връщаш в 8-ми клас :)
 
Добре запомнени 500 години , който ни тъпчат и все още е така :) Да хора сме но да бъдете газени аз не съм в българия нали се сещаш :)
 
Добре запомнени 500 години , който ни тъпчат и все още е така :) Да хора сме но да бъдете газени аз не съм в българия нали се сещаш :)

престъпление на държавата ни. че хората са невинни?