[Help] Characters Table Drop

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
Хора имам проблем дропват ми characters таблицата от muonline датабеис-а
Блокирал сам каквото трябва във sygate и web-a на Gasolincho но незнам какво да правя много често ми я дропват!ако можете помогнете
 
Last edited by a moderator:
MuWeb 0.9 ;)
Всеки може да ти дроп tables с 0.8, дори HackFix ^^
 
muweb 9 за сега е единствения вариант въпреки че сайта е много ламерско направен в момента се занимавам с един сайт след като го направя ще дам скрипта против sql inject само малко търпение а в тоя "Hack Fix" не виждам никъв fix единственото което мога да кажа е че master е поредния мизерник решил да бара там кадето не разбира.Хората учат с години php преди да почнат нещо не като хората вече "оо знам 2-3 работи аз съм кодер" никога няма да бъдете защитени тъй като много лапета вече се мислят за "hackers" тъй като знаят 2 команди що не хакнат MySQL нека пробват да го хакнат по начина както M$SQL
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Heil-Hitler
И на мен ми направиха Този номер с Дроп-а ама вече няма как :p
 
И на мен ми направиха Този номер с Дроп-а ама вече няма как :p

:wait: винаги има как няма 100% защита
 
и как мога да се защитя с Му Уеб 0.8 ?
 
използвай мувеб 0.9 нищо не губиш може да не е мн добър но според мене е светлинни години пред 0.8 не знам кво му харесвате на 0.8
 
Хора имам проблем дропват ми characters таблицата от muonline датабеис-а
Блокирал сам каквото трябва във sygate и web-a на Gasolincho но незнам какво да правя много често ми я дропват!ако можете помогнете



:) чудя се кой ли ти е дропвал ^^^ сложи си пак тоя сайт и ще фарчиш...:punch:
 
:) чудя се кой ли ти е дропвал ^^^ сложи си пак тоя сайт и ще фарчиш...:punch:

Въъх къв хакер, тука лапетата 5-6 клас разправят за дропване на таблици..(rofl)
 
Анхи анхи мно тежки думи от такъв малък човек пробвай да ми дропнеш DB които я хакне евала ще му кажа а ако никои не успеете ще има по-добре защитен сайт от MuWeb
 
Last edited:
Тва на края не го пазбрах :) "а ако никои не успеете ще има по-добре защитен сайт от MuWeb" Смисал ти ли ще имаш или ще ни дадеш на нас xD
 
Както бях казал че правя по-добра защита и ако успее да се задържи както трябва ще дам кода за да няма вече хакери че ми писна да се правят на големи като незнаят нищо.За инфо char drop table i shutdown не бачкат намерете друг начин като се имате за хакери сега да ви видим :]:)::]:)::]:):
 
Анхи анхи мно тежки думи от такъв малък човек пробвай да ми дропнеш db които я хакне евала ще му кажа а ако никои не успеете ще има по-добре защитен сайт от muweb

Аз да не се правя на "ХАКЕР" като всеки втори тука .
 
дано Мефо е напраил добра защита защото направо ми писна ми дропват character table МуЛеб 0.8 Боклук ! и Хак Фиксед версията нестава..!
 
Да MuWeb 0.8 е много бъгав гледах във vbox7 как някакъв пише една и съща команда на полетата за ПРОФАЙЛ и хакна страницата на сървъра :D:D:D
 
Оф мале не е бъгав а незащитен яко дупки в него
 
аз ти говоря за "MuWeb 0.8 Hack Fixed" версията..не се заблуждавайте фикснали са ми дан казвам кое..преди 3 дена с нея ме хакнаха.MuWeb 0.9 е решението
 
аз ти говоря за "MuWeb 0.8 Hack Fixed" версията..не се заблуждавайте фикснали са ми дан казвам кое..преди 3 дена с нея ме хакнаха.MuWeb 0.9 е решението
muweb 0.9 или mutoolz ^^
 
:) чудя се кой ли ти е дропвал ^^^ сложи си пак тоя сайт и ще фарчиш...:punch:
Моиш ли ма фана за големото парче