[Release] Characters Animations

blackrunner

New Member
Joined
Jul 27, 2010
Messages
24
Reaction score
7
Това са всички (18) анимирани картинки с герой от му-то които намерих, сигорен сам че на някои от вас ще са им от полза (sun)
П.С.: С размери 120x100/98x118 са ( перфектни за аватарчета (sun) )
 

Attachments

  • mu online - animated characters.zip
    1 MB · Views: 193
  • Like
Reactions: f0und
Това са всички (18) анимирани картинки с герой от му-то които намерих, сигорен сам че на някои от вас ще са им от полза
1%20%284%29.gif

П.С.: С размери 120x100/98x118 са ( перфектни за аватарчета
1%20%284%29.gif
)
 
Dungeon + Virtual Mu = Lamer + Lamer (happy)
P.S.: Якооо ... (happy)

Ае трай бе ... Тия детски аватари к'фо да им оценяваме бе идиот ПЪЛЕН ЛАМЕР (y), че и благодарности искаш ... Коментара ти го дадох вече ...
 
  • Like
Reactions: VirtualMu
Dungeon + Virtual Mu = Lamer + Lamer (happy)
P.S.: Якооо ... (happy)

тествай си измислените скриптове и тогава ми казвай че аз съм ламер (nqh)
 
  • Like
Reactions: Gam3*BoY
6to ne mi lapnete uq po 1 put i da mluknite ?

Има си ПРАВИЛА и ти в един свой пост наруши 2 точки от тях. Ако бях на мястото на някой модератор направо щях да ти сложа един бан, за да се научиш.

По темата: 5/10 твърде детско
 
_!_ na tebe i modiratorite

Личи си, че си някакво 10 годишно детенце, което се чуди как да се заяде. Само не казвай нещо от рода на "хахаха не ме познаваш, а говориш" - по действията си личи кой горе-долу на колко години е.
 
stevieg, изобщо не му обръщай внимание, такива ги има колкото искаш, очевидно е че детето е имало тежко детство, така че няма просто смисъл да му обесняваш..
 
blackrunner = bavka
bavka = ебано пишлеме.

недей така е... bavka е един от най-големите хакери... как можеш да му кажеш ебано пишлеме? недей, че ще го ядосаш и повече няма да можеш да си пуснеш компа... малко по внимателно... (devil)
 
  • Like
Reactions: DarkMaster