CD/DVD Cover

А бихте ли споделили как се слага тая корица?
 
А бихте ли споделили как се слага тая корица?

Ами ето:

Опа чакайте да си кажа думата де :D Търсих с думите: "Windows XP Cover,Windows xp DVD,Windows xp dc cover...."а търся по едри пионеже когато ги сложа на диска да не е размазано а това го слагам на диска като си закупя определен вид диск(lightscribe) и ако устройството ми има тази функзия(ако не се лъжа лазера върши цялата магия...)

Опасявам се, че не ти трябва за добри цели...

Ами нали си имам дискове и реших да си ги окрася не че ще продавам...
 
Някаква идея, колко може да струва такъв диск?
 
А, значи не е някаква убийствена цена..
 
А, значи не е някаква убийствена цена..

Зависи.. ако цената има ръце.. и може да държи калашник..
 
Някаква идея, колко може да струва такъв диск?

Варират от 1 до 20лв. Зависи от големината и марката.
Едно време се занимавах с това, продавах на една видеотека дискове с принтирана обложка :D
 
Зависи.. ако цената има ръце.. и може да държи калашник..

хахаха (rofl)
Мен ме интересува едно просто CD какви пари е..
 
Айде де хора много ми трябва :s
 
Момчета вие луди ли сте ? Тва се принтира главно,а тия дискове дето ги търсите едвали ще имате технологията да го направите като оргиналния диски €.€ , пак някой ви е метнал и деята и айде газ , иначе Обложки и тва върхо диска с неро !
 
Момчета вие луди ли сте ? Тва се принтира главно,а тия дискове дето ги търсите едвали ще имате технологията да го направите като оргиналния диски €.€ , пак някой ви е метнал и деята и айде газ , иначе Обложки и тва върхо диска с неро !

Тва го знам

А реших да го направя на принтер понеже с тези LIght Scribe дискове неможе да е цветно и затова а на принтер (преофесионален- На ДизАрт) ще е като оригинален но това незначи че не ми трябва обложката на XP такаче молбата е все още в сила :s
 
Айде де хора нямате ли или неискате да дадете :D Please