[Buy] HDD

Status
Not open for further replies.

horsy

Active Member
Joined
May 30, 2009
Messages
503
Reaction score
150
Търся си 1 хардче за лаптопа - 100-250 гб
Също така 1 хардче за пцто - 100-250 гб

Контакти: 0893 514 151
 
защо не видиш в жар компютър или мост компютър аз за моя лаптоп от мост компютър си взех 1 ГБ рам за 39 лева и съм супер доволен от тях лаптопа ми беше на тях и е много добре но това беше преди 4 години някъде
 
  • Like
Reactions: horsy
защо не видиш в жар компютър или мост компютър аз за моя лаптоп от мост компютър си взех 1 ГБ рам за 39 лева и съм супер доволен от тях лаптопа ми беше на тях и е много добре но това беше преди 4 години някъде
От Jar повече нищо няма да си купя, защото докато беше гаранционен все още компа ми горя харда, видеото , стабилизатори по дъното ... само рамта издържа , благодаря за предложението :D:
 
От Jar повече нищо няма да си купя, защото докато беше гаранционен все още компа ми горя харда, видеото , стабилизатори по дъното ... само рамта издържа , благодаря за предложението :D:

7-а или 8-а година съм техен потребител и съм нямал абсолютно никакъв проблем. Говоря ти за 2 настолни компа и 1 лаптоп. :)
 
7-а или 8-а година съм техен потребител и съм нямал абсолютно никакъв проблем. Говоря ти за 2 настолни компа и 1 лаптоп. :)
Дам заявиха ми, че било от ел. инсталацията ми , само дето като смених всичко след гаранцията пцто не е спирано 3-4 години години и не е мръднало ... Сигурно е било от инсталацията, както и да е ...
Търся си хардове и моля да се пише по темата...
 
Last edited:
Продавам ХД 160 ГБ :) за контакти търси ме на скайп:tonkata2345
 
Last edited:
Ако може да затворите темата, намерих си нужното.
 
Status
Not open for further replies.