[AD] BulgariaMu 97d99i Exp: 70x Drop: 40%

Хмм от 4 години насам съм бил банван само във 1 сървър след което бана ми беше премахнат :) има играчи мога и по имена да ти ги кажа 3-ма са които в който и да е хард сървър ме видят твърдят, че съм с хак, но за сега никой не е успял да го докаже :) Seems legit ? а до колкото си спомням дори ти ме беше търсил в скайп за помощ с някой сървър
 
питах те за process hacker 2 защото ми беше интересно как спираш процесите на антихака
 
Хмм от 4 години насам съм бил банван само във 1 сървър след което бана ми беше премахнат :) има играчи мога и по имена да ти ги кажа 3-ма са които в който и да е хард сървър ме видят твърдят, че съм с хак, но за сега никой не е успял да го докаже :) Seems legit ? а до колкото си спомням дори ти ме беше търсил в скайп за помощ с някой сървър

Абе не знам "хак" ли си, или не си ама явно няма да играеш при нас с твоите номера и бози дето пускаш. Има те сниман и поне 3-ма играчи са те видели включително и админа те е следил с мониторинг. Така че, не ни се обяснявай изобщо в любов, ами не бъди толкова нагъл и си играй играта като хората. Колкото до Phonoman като гледам вече не е админ. А теб са те банна-ли за 1ден.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Deadman
Хах пич 3-ма бяхме в парти я ме светни къв хак кви снимки като други освен в партито покрай нас не са минавали дори ? След като дойде админа му предложих без да излизам от играта да ми провери пц-то както казах prefetch + software няма скрито покрито :)
 
ВАЖНО:
Първите няколко дни опцията рестарт ще бъде спряна
и ще дъдат направени няколко PVP и GUILD WAR Eventa.
След като първите 20 играча достигнали нужният левъл за рестарт
опцията рестарт ще бъде активирана и заредена с 10 рестарта.
Приятна игра на всички
 
  • Like
Reactions: Deadman
така и несе стигна до евенти а админа се покри
 
Напротив админа прави всичко възможно за да се оправи ,но "хакер"-четата му сраха на труда и сега взима доста СКЪПИ мерки за да няма подобни неща. Нямате си и на идея колко пари ще се изръси за защити и хост машината.
 
От това да наливаш пари в един MuOnline сървър,по-голяма глупост няма.
Нека собствемикът на сървъра да ми пише,когато приложи така-скъпите мерки,
за да му покажа няколко неща,и да го убедя в това,което съм го казвал милиони пъти.
Няма как да защитиш нещо,което не може да се защити по Default.
Има си толкова много начини да прецакаш MuServer,че дори не знам как да го обясня,за да ме разберете.
Три от нещата,които помагат със сигурност в подобни ситуаций са:
1- Да не си създава врагове.
2- Да не става прекалено известен.
3- Да се моли на Господ,да не му "вдигнат мерника".
Хората вече измислиха начин да ровят в SQL през порт 80,и незнам как ще го спреш това. (wonder)
 
  • Like
Reactions: DeLasale
От това да наливаш пари в един MuOnline сървър,по-голяма глупост няма.
Нека собствемикът на сървъра да ми пише,когато приложи така-скъпите мерки,
за да му покажа няколко неща,и да го убедя в това,което съм го казвал милиони пъти.
Няма как да защитиш нещо,което не може да се защити по Default.
Има си толкова много начини да прецакаш MuServer,че дори не знам как да го обясня,за да ме разберете.
Три от нещата,които помагат със сигурност в подобни ситуаций са:
1- Да не си създава врагове.
2- Да не става прекалено известен.
3- Да се моли на Господ,да не му "вдигнат мерника".
Хората вече измислиха начин да ровят в SQL през порт 80,и незнам как ще го спреш това. (wonder)


Съгласен съм с всичко написано от теб, но все пак ще се опитаме да направим един наистина добър и функционален Български сървър. В монета сменяме цялата конфигурация на машината, правим една доста сериозна машина и ще де опитаме да защитим нея и сървъра всячески. Ако се наложи ще качим целия сървър на облак в Тихуана, ще използва ме Прокси сървъри, платени ВПН услуги и платен хост, но ще направим сървъра добър за да застане с чест зад името си, и да оправдае всички очаквания на неговите играчи. Почти сме събрали парите за машината така че, се надявам в най скоро време да се завърнем на линия. Ще очакваме с нетърпение всички MU маниаци желаещи да се забавляват играещи нашият сървър. Колкото до враговете, ние сме сериозен екип и нямаме цел да си навличаме врагове и неприятности, не сме малки деца за да се караме за глупости, опитваме се да помогнем на всеки, както много хора помагат на нас. Просто уцелихме лош момент за старта на първия бета сървър, и това че, попаднахме на човек който напълни с флоод почти всички сървъри включително и колегите от MUOPTINET. Лошото е че, ние не изпълнихме това което искаше флоодера и до последно не се огънахме. Това явно го провокира и не ни остави на мира в продължение на 2 седмици нон стоп флоод. Опитахме какво ли не да се справим с проблема но в крайна сметка старата машина не издържа на напрежението. Тя си беше и на години и на дълга служба на повече от 9 години и с над 4 сървъра стаж. От които 2011 година BulgariaMu с над 140+ играчи на линия за първата една седмица, също и WarZone-Mu, ExtazyMu и MuMafia.

Благодарим на всички които ни помагат в това начинание и очаквайте ни скоро на линия.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Deleted member 3583
От това да наливаш пари в един MuOnline сървър,по-голяма глупост няма.
Нека собствемикът на сървъра да ми пише,когато приложи така-скъпите мерки,
за да му покажа няколко неща,и да го убедя в това,което съм го казвал милиони пъти.
Няма как да защитиш нещо,което не може да се защити по Default.
Има си толкова много начини да прецакаш MuServer,че дори не знам как да го обясня,за да ме разберете.
Три от нещата,които помагат със сигурност в подобни ситуаций са:
1- Да не си създава врагове.
2- Да не става прекалено известен.
3- Да се моли на Господ,да не му "вдигнат мерника".
Хората вече измислиха начин да ровят в SQL през порт 80,и незнам как ще го спреш това. (wonder)


Е това е ясно всичко си има бъгове дори ПЦ тата по дефаулт са с бъг. Например ако питаш пц-то си колко е 0.01 x 100 няма да ти даде отговор 1 а 0.9989... и като препълниш 64 битовата дума с числа или стрингове ти изкарва някакви дробни на N-та степен.. И тук навлизаме в сбърканият IEEE флоат пойнт, който по природа е създаден за физика, но стана стандарт за компютрите(rofl)

На всеки инсталиран софтуеър можеш да намериш хиляди бъгове и съответно всеки бъг е дупка и може да се експлоитне. Така, че дали имаш или не защита, отворен за-творен порт няма особенно значени. И гъза си да скъсаш да слагаш защити, хване ли те някои, който наистина знае какво прави няма спасение.
Въпроса обаче е на каква цена? Кой разумен специалист ще се занимава с му сървър от среден клас да не казвам, че даже го няма на картата....

Това си е чиста загуба на време, а реално тези които го могат и разбират не се занимават с подобни неща да потапят сървъри просто така. В това печалба няма..

Освен, ако не му е платено да го направи ;-)... И тук идваме на фразата" Да не ставаш известен", която важи с пълна сила.

Пожелавам успех на колегата и ако има нужда от помощ бих се включил с каквото знам и мога...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Deleted member 3583