[AD] BulgariaMu 97d99i Exp: 250x Drop: 70%

като гледам май сървъра няма го пуснат...
 
Естествено поредния ламер на който му е вързало с хората е този DeLasale !
 
Лиско ти нещо си бил много отворен бе голям разбирач ше излезнеш. Когато направиш сървър като моя за 10 дена да събереш 91 играча на линия тогава ми лафи мишок. Разади такива мишки кото тебе няма хубави сървъри излезне нещо добро с си скъсвате гъза от завист и правите всичко възможно да го преебете такаче не ми лафи за защитата цирк че си супер смешен и ако още веднъж ми кажеш фес ще разбера от къде си ще пална колата и щи дойда на гости ясно ли ти е шибаняк мялък.

Не, точно заради такива като тебе няма хубави сървъри. Аз може да не съм успял да събера достатъчно играчи докато държах моя, защото никой не ми е помагал с разпространението и не съм копирал името на някой известен сървър, но поне мога да кажа, че е бил 100% защитен. А такива като тебе дето се хвалят без покритие убиват ентусиазма на играчите, които са блъскали и след това сървъра са го хакнали. :* Смятай колко си умнствено ограничен щом даже за бекъп не си се сетил да си направиш.

P.S. Май пак те бутнаха а? :D
P.S.2 Знаеш ли какво значи php? Макар, че то няма да ти помогне особено в защитата, но аз все пак да питам да се посмея малко. :D
 
Last edited:
Смятай... ОТНОВО ОФФЛАЙН...
 
че той от последният път изобщо пускан ли е отново...? я някой ако знае нещо по въпроса да драсне 1 ред
 
че той от последният път изобщо пускан ли е отново...? я някой ако знае нещо по въпроса да драсне 1 ред

До колкото знаем всички, сървъра беше хакнат
 
Да така е хората играят по една седмица за да се загуби всичко....
 
Колкото и да го плюете сървъра беше уникален ... не говорете на изуст може човека да си има работа .. над 18 години е се пак.. ама кво да ви правя вие нямате и понятие от реалността... ако не бяхте забелязали доста се беше постарал не вярвам просто ей така да си зареже сървъра ...

DeLasale - драсни им някво инфо да се знае кво ще става с този сървър..
 
Колкото и да го плюете сървъра беше уникален ... не говорете на изуст може човека да си има работа .. над 18 години е се пак.. ама кво да ви правя вие нямате и понятие от реалността... ако не бяхте забелязали доста се беше постарал не вярвам просто ей така да си зареже сървъра ...

DeLasale - драсни им някво инфо да се знае кво ще става с този сървър..
Това ли е важно, че е над 18 ??? Иначе според мен повече няма да го пуснат...
 
Brain естествено че е важно.. човека си има и друга работа неможе по-цял ден да седи пред компа кат нас :D
 
@Stoned по твоята логика , който е под 18 по цял ден виси пред PC?
Ако е така , залъгваш се яко ..
Колкото до Delasale ако има желание може да пусне сървъра с друг уеб , примерно MuWeb 0.9
Иначе ако смяташ да си стои спрян сървъра ми пиши в скайп:airwaves94 може да направим някоя далавера за домейна . (разбира се става въпрос за пари)
 
Моята логика от твоята гледна точка е грешна.. Имам предив че тези под 18 имат повече свободно време. Може би не съм се изразил правилно.
 
Моята логика от твоята гледна точка е грешна.. Имам предив че тези под 18 имат повече свободно време. Може би не съм се изразил правилно.
Така е!
 
.:: Welcome to: Bulgaria MuOnline Server ::.
Сървъра е на линия очакваме ви WebPage
http://www.bulgaria-mu.com/ :p


Отново Online
 
Last edited:
Като ще лъжете поне лъжете като хората :D:
Total Accounts: 27
Total Characters: 29
Total Guilds: 1
Players Online: 36

btw: хубаво, че го пуснахте ама дано пак да няма проблеми..
 
Last edited:
Total Accounts: 28
Total Characters: 29
Total Guilds: 1
Players Online: 36
Administrators: 0/1

без коментар....
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Сървъра е на линия както вече разбрахте.
Заповядайте надяваме се да ви хареса с новите неща които добавихме.
Надяваме се старите играчи отново да изберат най доброто и да се върнат в игра.
Благодарим на всички играчи които останаха верни на сървъра и дочакаха момента в който се завърнахме. Приятна игра на всички от екипа на съръвра.
 
Total Accounts: 28
Total Characters: 29
Total Guilds: 1
Players Online: 36
Administrators: 0/1

без коментар....

доста неуместен коментар беше грешка която беше отстранена
 
Мен ми го отваря бързо и всичко вътре също моментално явно проблема е в теб darkkingh !